fbpx

Франківський Архієпархіальний координаційний центр передав ЗСУ понад пів тисячі бронежилетів

Суспільство 12:38, 02.04, 2022

Архієпархіальний координаційний антикризовий центр, що діє в Івано-Франківську з моменту загарбницької війни росії проти України, щодня допомагає переселенцям і українському війську.

Так, за більш ніж місяць активних воєнних дій Центр доправив військовим понад пів тисячі бронежилетів італійського виробництва.

«Завдяки нашій добрій співпраці з однією з українських громад в Італії та за підтримки багатьох жертводавців як в Італії, так і в Івано-Франківську нам вдалося налагодити доставку військових кевларових бронежилетів. Всі вони проходять перевірку місцевими військовими експертами, а опісля передаються для наших військовослужбовців уже на передову», – пояснює о. Іван Стефурак, координатор проєкту.

Франківський Архієпархіальний координаційний центр передав ЗСУ бронежилети

За його словами, доставлені бронежилети мають четвертий ступінь захисту, який за оцінкою військових доволі добре захищає від найбільш розповсюджених сучасних куль і водночас має добрі вагові характеристики.

«Беручи кожну деталь до рук, кожного разу молитовно в душі промовляєш собі, що найкраще, щоб у нікого з наших захисників взагалі не влучила жодна куля! Але якщо таке нещастя комусь таки трапиться, то нехай цей захисний засіб з Божою допомогою буде надійною охороною та збереженням життя! І таким чином ми відправляємо нашим воїнам не тільки бронежилети, але насамперед наш молитовний щит!» – каже священнослужитель.

Бронежилети у розподільчому центрі Архієпархії ретельно сортують, вставляють всередину усі необхідні елементи та готують для передачі як безпосередньо військовим, так і різним волонтерським та громадським організаціям, які беруть участь у цьому спільному проєкті, доправляючи допомогу на фронт.

бронежилети з Франківська для ЗСУ

Волонтери, серед яких численні семінаристи, й самі переконані, що таке служіння справді принесе користь тим, хто сьогодні ризикує власним життям заради захисту своїх краян та забезпечення мирного неба над Україною.

На сьогодні Архієпархіальний Координаційний антикризовий центр працює в кількох напрямках, зокрема: лікування, проживання та харчування переселенців, організація та передача гуманітарної допомоги в зону бойових дій. Адмінбудівлі Архієпархії та приміщення, які надали парафіяни, стали прихистком для вимушено переселених осіб. Окрім поселення та забезпечення медичного супроводу в Лікувально-діагностичному центрі св. Луки, всі вони також отримують безкоштовне харчування.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: