fbpx

У Франківському драмтеатрі влаштовують екскурсію за куліси

Суспільство 11:28, 06.06, 2023

11 червня Івано-Франківський національний драмтеатр запрошує охочих на безкоштовну екскурсію закуліссям театру.

Запрошуємо вас у мандрівку найпотаємнішими закапелками нашого Івано-Франківського драматичного театру ім. Івана Франка, повідомляє відділ туризму ОДА у фейсбуці.

Під час екскурсії відвідають всі п’ять сценічних майданчиків театру, поринуть в історію в музеї головного художника Олександра Семенюка. Оглянуть фоє театру, стіни якого прикрашає об’єкт зі списку нематеріальної спадщини ЮНЕСКО, оцінять масштаб складу костюмів. Побувають у репетиційній залі, де часто працюють улюблені глядачами актори, а також дізнаються про процес виготовлення декорацій у художньому та бутафорному цехах.

Щоб потрапити на екскурсію, потрібно обов’язково зареєструватись.

“Очікуємо Вас 11 червня (неділя). Деталі про годину та місце зустрічі прийдуть на ваш e-mail після реєстрації. У разі повітряної тривоги годину екскурсії буде зміщено! Про новий час початку екскурсії будемо повідомляти на сторінці!” – зазначають організатори.

Екскурсії відбуваються за добровільною оплатою. В кінці мандрівки кожен зможе залишити суму, яку вважає за потрібне, а екскурсовод частину цих коштів (щонайменше 50% від суми) перекаже на допомогу ЗСУ.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: