fbpx

Франківський капелан отримав спеціальну відзнаку Медичного Оскара

Суспільство 18:03, 12.08, 2019

9 серпня відбулося нагородження громадською відзнакою "Орден Святого Пантелеймона" найкращих медиків та благодійників України.

НА ФОТО: Капелан, Голова Комісії у справах душпастирства охорони здоров'я Івано-Франківської архієпархії УГКЦ, отець Ярослв Рохман

КУРС писав, що серед претендентів на Медичний Оскар у фіналі є священник УГКЦ з Івано-Франківська отець Ярослав Рохман.

Капелан Івано-Франківського обласного клінічного центру паліативної допомоги Ярослав Рохман оримав спеціальну нагороду відзнаку “Прослава” в номінації “Взірець служіння суспільству”. Про це в мережі повідомила головний лікар Івано-Франківського хоспісу, позаштатний спеціаліст з паліативної допомоги в області Людмила Андріїшин. 

Вона зазначила, що під час церемонії відзначення переможців «Медичного Оскара», що відбулася в Київській національній філармонії, троє спеціалістів, які працюють в сфері паліативної допомоги, отримали відзнаки.

Окремо щиросердечно вітаємо нашого капелана о. Ярослава за багаторічний ОСОБЛИВИЙ приклад високого служіння Богу і тим людям, які перебувають у найскладніших ситуаціях їхнього життя: важкохворим в центрі паліативної допомоги та членам їхніх сімей, воїнам АТО й родинам загиблих воїнів на заходах з їхньої психологічної реабілітації, дітям в дитячих таборах, нашим працівникам. Знаємо, що є ще багато добрих справ, які відбуваються за Вашої активної участі як на Прикарпатті, так і в Україні загалом”, зазначила Людмила Андріїшин. 

Франківський капелан отримав спеціальну відзнаку Медичного Оскара 1
Франківський капелан отримав спеціальну відзнаку Медичного Оскара 3
Франківський капелан отримав спеціальну відзнаку Медичного Оскара 5

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: