fbpx

Франківський локомотиворемонтний завод очікує замовлень на 40 млн грн

Суспільство 17:32, 13.05, 2020

Попри карантин робота на ПрАТ «Івано-Франківський локомотиворемонтний завод» не зупиняється: комунальне підприємство активно працює і виграє тендери. А на днях тут отримали новий сучасний станок, куплений містом за інвестиційною програмою, інформує пресслужба міського голови.

«Стараємося, щоб завод у період карантину працював повноцінно, оскільки дистанція на виробництві дає змогу працювати людям на безпечній відстані один від одного. Ми своїми силами доставляємо наших працівників на роботу, надаємо засоби індивідуального захисту, антисептики, тощо. Попри форс-мажор ми виконуємо всі свої замовлення вчасно», – розповідає директор локомотивноремонтного заводу Руслан Терешко. І наголошує, що на заводі дотримуються всіх умов договорів, хоча партнери іноді відхиляються від домовленостей, посилаючись на карантин.

Також керівник говорить, що підприємство виграє тендери і очікують, що протягом двох місяців у ЛРЗ буде додаткових замовлень на 40 мільйонів гривень.

«Крім того, на заводі встановили нове газове обладнання, нову котельню і централізовану роздягальню, тож у нас на порядок зменшились витрати на обігрів приміщення та підігрів води. А люди тепер мають комфортніші умови для праці», – зазначає Терешко.

Зараз на заводі роблять паркан для 8 школи (що на вулиці Коломийській, 9) та сміттєві ящики для парку Шевченка та інших міських об’єктів.    

Нагадаємо, у 2017 році Івано-Франківська міська рада на відкритому аукціоні придбала державний пакет акцій ПАТ “Івано-Франківський локомотиворемонтний завод” в розмірі 99,5% від статутного капіталу. Згодом Фонд держмайна офіційно передав контрольний пакет акцій Локомотиворемонтного заводу громаді Івано-Франківська.  

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: