fbpx

Франківський медуніверситет відзначили на міжнародній освітній виставці

Суспільство 18:53, 06.08, 2020

У Києві відбулась головна подія освітньої галузі України – одинадцята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та виставка освіти за кордоном «World Edu». Традиційно участь у події взяв Івано-Франківський національний медичний університет і отримав одразу кілька високих нагород.

Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» презентує новітні здобутки практиків освітньої галузі, українських учених, виробників і постачальників засобів навчання, програм і рішень, авторські освітні проєкти, нові методики. Учні, батьки, студенти мають можливість отримати вичерпну інформацію щодо програм навчання, напрямів підготовки й спеціальностей, проходження практики, інфраструктури закладів, можливостей працевлаштування. Цьогоріч виставка представила понад 500 закладів вищої, фахової передвищої та післядипломної освіти, наукових установ, закладів професійної освіти, загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти тощо. В рамках виставки відбулися конкурси для закладів освіти і підприємств, конференції, семінари, презентації.

Найвищою нагородою, яку отримав ІФНМУ на виставці, став диплом Гран-прі «Лідер наукової та науково-технічної діяльності» та спеціальний почесний знак цієї відзнаки. Таким чином університет став переможцем рейтингового конкурсу, який щорічно проводиться на цій виставці. Нагороди від оргкомітету виставки отримав ректор ІФНМУ, професор Микола Рожко, інформує пресслужба ІФНМУ.

Окреме визнання заслужив розвиток цифрових технологій в університеті. ІФНМУ удостоїли золотої медалі у номінації «Упровадження інформаційно-цифрових систем і технологій у навчальній, дослідницькій та інноваційній діяльності закладів освіти». Івано-Франківський медуніверситет представив свій досвід розвитку інформаційних та телекомунікаційних технологій, розробки та створення локальної інформаційно-комунікаційної мережі, єдиного інформаційного простору університету на основі «хмарного» додатку Office 365. Університет презентував свої напрацювання в інтерактивних формах навчання на основі 3D-технологій, а також розробку інтерактивної системи моделювання «Віртуальний пацієнт», що є невід’ємною частиною сучасного проблемно орієнтованого навчання в медицині.

Також ІФНМУ отримав сертифікат якості наукових публікацій відповідно до рейтингу закладів вищої освіти України за показниками міжнародної наукометричної бази SciVerse Scopus за 2019 рік.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: