fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Суспільство
  • Франківський школяр переміг у національному відборі VI Міжнародного конкурсу учнівських промов-2021 “Знайди свій голос”

Франківський школяр переміг у національному відборі VI Міжнародного конкурсу учнівських промов-2021 “Знайди свій голос”

Суспільство 09:31, 01.06, 2021

В Україні завершився національний відбір VI щорічного міжнародного конкурсу учнівських промов 2021 “Знайди свій голос”.

Членами експертного журі, що обирали делегатів, стали відомі експерти та лідери думок Тарас Тополя, Ірма Вітовська-Ванца, Лілія Гриневич, Олександр Шипка, Наталія Попович та Василь Мірошниченко. Оцінювання відбувалося за 5-бальною шкалою за 3 критеріями: суть промови, якість промови та відео.

«Ми радіємо, що цього року українські школи та діти з “Лідер у Мені” також отримали можливість стати учасниками конкурсу. І сьогодні ми – зрілі українські лідери у сфері освіти та науки, акторського та ораторського мистецтва, бізнесу та громадських ініціатив – обираємо найкращих для гідної презентації України на міжнародній лідерській арені та бажаємо їм перемоги!» – зазначила акторка, продюсера та громадська діячка Ірма Вітовська.

Тарас Тополя, соліст гурту «Антитіла», молодіжний посол UNICEF в Україні, співзасновник БФ «Вільні ЮА» та волонтер наголосив: 

«Участь українських дітей у подібних конкурсах має на меті не лише перемогу, але є й чудовим інструментом вдосконалення дітей, прояву їхнього лідерського потенціалу, ба більше – допомагає виявити дійсно важливі та актуальні завдання суспільства і сприяє згуртуванню задля їх рішення цілих сімей, шкіл та громад».

Переможцем національного відбору у НОМІНАЦІЇ «ПІДЛІТОК 11-15 РОКІВ», а також національного конкурсу глядацьких симпатій став Олександр Гуменюк, учень Ліцею Івана Пулюя м. Івано-Франківськ. Тема виступу «#SAVE_TINA». 

У своїй промові хлопець, який власними зусиллями врятував собаку, зазначив, що усвідомлення того, що ти комусь допоміг, змушує відчувати радість та значущість власного життя. Тож Олександр Гуменюк закликав усіх брати участь у творенні добра.

Переможець національного експертного відбору представлятиме Україну на міжнародному рівні, результати котрого будуть відомі 4 червня 2021 року.

Хлопець також отримає 2 місяці безкоштовного навчання за програмою «Лідер у Мені» та річну підписку на програму MOZABOOK від EdPro для всієї школи!

“ЗНАЙДИ СВІЙ ГОЛОС” – наймасштабніший конкурс учнівських промов у світі, що має на меті розвиток лідерського потенціалу дітей через соціальні ініціативи та надання лідерських грантів на їх реалізацію. Його організовує команда FranklinCovey Education, що понад 30 років є одним із найвідоміших постачальників освітніх програм та трансформаційних процесів у світі та станом на сьогодні працює в 150 країнах.

Цього року конкурс проходить вже вшосте, Україна бере участь вперше. На VI конкурс подалися понад 1000 учасників із 24 країн світу, в тому числі 18 – з України.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: