fbpx

Франківський ТІЦ запрошує до співпраці екскурсоводів

Суспільство 08:30, 22.02, 2021

Туристично-інформаційний центр Івано-Франківська запропонував місцевим екскурсоводам обговорити проблеми, з якими вони стикаються під час проведення екскурсій, та спільно розробити комплекс заходів щодо залучення туристів в Івано-Франківськ.

Перша така зустріч відбулася вчора, у Всесвітній день екскурсовода.

Як зазначила Руслана Василюк, директорка КП “Центр розвитку міста та рекреації”, якому підпорядковується ТІЦ, від початку пандемії кількість туристів з інших міст та країн зменшується. Тому ТІЦ разом з міською владою працює над тим, щоби залучити внутрішніх туристів.

“Ми хочемо вислухати ваші пропозиції, щоби вам було комфортніше працювати, і готові вас всіляко підтримати”, – зазначила Руслана Василюк.

Франківський ТІЦ запрошує до співпраці екскурсоводів 1

До прикладу, зараз ТІЦ готує інформаційні буклети про місцевих гідів та про екскурсії, які вони пропонують.

Заступник міського голови Петро Шкутяк розповів, що міська влада готова організувати поїздки для місцевих екскурсоводів у рамках обміну досвідом.

 “В нас в планах є зробити декілька виїздів для обміну досвіду у проведенні екскурсій та роботи туристично-інформаційних центрів. Це один з таких напрямків, який ми хочемо робити вже цього року”, – каже Петро Шкутяк.

Зі свого боку ексурсоводи запропонували відкрити для екскурсії палац Потоцьких, просили визначити місця для екскурсійних автобусів в центрі міста. Вони відзначили, що є попит на інтерактивні музеї.

Організатори зустрічі пообіцяли звернутися до працівників музеїв з проханням модернізувати експозиції. А також планують залучати місцевих майстрів до проведення майстер-класів для франківців та гостей міста.

Крім того, ТІЦ разом з місцевими гідами планують розробити екскурсії, які б зацікавили не лише туристів, а й мешканців Івано-Франківська.

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: