Франківський "Ураган" в основному раунді ЛЧ переміг азербайджанський "Араз"

Суспільство 09:46, 29.10, 2021

Чемпіон України з футзалу франківський “Ураган” розпочав свій виступ в основному раунді Ліги чемпіонів. У першому матчі групи у суперниках був один із потенційних фаворитів групи азербайджанський “Араз”.

Матчі групи проходять в Івано-Франківську, тож за підтримки своїх глядачів “Ураган” ударно розпочав та чудово провів перший тайм. Чемпіон України до перерви забив двічі, відзначилися Швед та Фаренюк, пише UA-Футбол.

У другому таймі “Ураган” розбазарив безліч хороших моментів, а ось “Араз” відмінно розіграв зайвого і скоротив відставання в рахунку. Кінцівка матчу видалася нервовою, “Ураган” відбивався і вистояв, здобувши таку важливу перемогу.

У паралельному матчі групи “Лічені” (Косово) з рахунком 6:4 обіграв румунський “Юнайтед Галац”.

Сьогодні “Ураган” зіграє з “Лічені”. З групи до еліт-раунду турніру вийде одна команда.