fbpx

Франківським медикам боргують 22 мільйони зарплат

Суспільство 14:49, 05.09, 2019

Медичним працівникам Івано-Франківської області продовжують боргувати заробітну плату.

Це питання розглянули 5 вересня на засіданні постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики, інформує “Галка”.

Голова постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики Манолій Піцуряк зазначив, що це питання розглядають на кожній комісії.

“Ви, напевно, думаєте, для чого мусолити це питання кожного разу. У нас вже нова влада, і сподіваємося, Бог дав їм розуму, аби виплатити заробітну плату”, – говорить Піцуряк.

За його словами, у людей немає грошей, аби купити дітям зошити на новий навчальний рік.

Директорка департаменту фінансів Івано-Франківської ОДА Ірина Мацькевич повідомила, що станом на перше вересня медикам Прикарпаття боргують 93 мільйони гривень, з яких 32 мільйони – заборгована виплата. Найбільша заборгованість у Франківську – 22 мільйони гривень.

“Питання заборгованості заробітної плати медичним працівників є критичним вже протягом декількох місяців. Є ряд районів, які самостійно справляються з цією ситуацією, вони направляють власні кошти на виплату зарплати. Але є і такі, що бачать у своєму районі інші проблеми, тому кошти направляють на них”, – говорить Мацькевич.

Директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Микола Стовбан зазначив, що в закладах, які підпорядковуються департаменту, заборгованості немає.

“Нам підпорядковується 41 заклад, а інші належать до районних чи міських рад. У наших закладах заборгованості немає”, – говорить Стовбан.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: