fbpx

Фудмаркет та фудхаб із кулінарними школами: Промприлад.Реновація запускає новий проєкт Foodoteka

Суспільство 17:15, 28.08, 2022

Промприлад.Реновація запускає новий проєкт Foodoteka, що поєднає у собі їжу, гастрономію та інновації.

“Ми прагнемо створити простір, що притягуватиме людей з різних куточків України та світу, які зможуть реалізовувати свій потенціал, перетворюючи любов до їжі у нові продукти та бізнеси”, – повідомили на сторінці Промприладу у фейсбуці.

Керівниця проєкту Oksana Olesnevych розповіла про концепцію Foodoteka, можливості для підприємців ресторанної сфери та про те, яких власників фудбізнесу шукають.

Фудмаркет та фудхаб із кулінарними школами: Промприлад.Реновація запускає новий проєкт Foodoteka 1

“Foodoteka – це дворівневий простір площею понад 3055 м². На першому поверсі ми створюємо Foodmarket – ринок їжі у класичній його інтерпретації. 15 фудточок із різноманітними концептами: від кави до бургерів. Другий поверх займатиме Food Hub, який міститиме освітньо-розвиткову складову – це кулінарні школи (Backery School та Culinary School), R&D kitchen, FoodLab, Сhef`s Hub.

“Ми будуємо проєкт, якого поки немає в західному регіоні. І це не просто ринок їжі, це ціла екосистема, складена з окремих концептів, які мають доповнювати одне одного. Наприклад, кулінарні школи на другому поверсі зможуть відвідувати партнери, які розміщені на Foodmarket, у такий спосіб навчаючи та розвиваючи свій персонал”, – зазначила Оксана Олесневич.

Фудмаркет та фудхаб із кулінарними школами: Промприлад.Реновація запускає новий проєкт Foodoteka 2

Foodoteka стане місцем переплетіння гастроентузіастів, кулінарних дослідників, рестораторів, шеф-кухарів та всіх тих, для кого кулінарія – це не просто про їжу, а й про науку та мистецтво. “Ми б хотіли, і ми в це віримо, що перший і другий поверхи будуть об’єднуватися і підсилювати одне одного”, – додала керівниця проєкту.

Відкриття заплановане на грудень 2022 року.

На цей момент половина точок вже зайняті, організатори активно ведуть переговори з потенційними партнерами.

Заявку можна заповнити на сайті Promprylad.Renovation.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: