fbpx

Галицький район з центром у Франківську: проєкт постанови ВРУ

Суспільство 14:55, 13.08, 2020
НА ФОТО: галицька геральдика

У Верховній Раді України підготували проєкт постанови щодо перейменування Івано-Франківського району на Галицький із центром в Івано-Франківську.

Про це на брифінгу повідомив заступник міністра розвитку громад та територій В’ячеслав Негода.

За його словами, напередодні міністерство отримало звернення від обласної ради та облдержадміністрації про зміну назви Івано-Франківського району.

“Ідея назви одного із районів Івано-Франківщини була раніше. Вона дискутувалась, нас критикували за те, що один із експертів подав саме таку ідею. Якщо Франківщина вирішила, що це рішення хороше, то, думаю, ми його розглянемо. Добре це чи погано – вирішувати вам тут. Але я б не хотів зараз, коли вже оголошуються вибори, змінювати це. Не в назвах інколи буває проблема, а в тому, що під тією назвою. Але мені ця назва “Галицький район” подобається”, – сказав В’ячеслав Негода.

Голова обласної державної адміністрації Віталій Федорів зазначив, що перейменування району є необхідним, пише Суспільне.

“Дійсно, облдержадміністрація звернулася із таким листом про підтримку. Вважаємо цей крок необхідним і правильним. Це є історична справедливість, бо в нас і на прапорі галка, і герб, який використовується, і Галицький район є одним із найбільших в області. Галицький район – це тільки позитив і добре сприйметься громадою”, – каже Віталій Федорів.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: