fbpx

Галицький священник Іван Кузь просить допомогти врятувати сина

Суспільство 21:41, 11.11, 2019

КУРС писав, що після лікування в Німеччині син Галицького декана УАПЦ Іоана Кузя повернувся додому. Але Іван і надалі потребує коштів на дороговартісні препарати.

Цими днями батько чотирьох дітей, православний священник, отець Іоан Кузь знову звернувся до спільноти в мережі по допомогу. Зокрема, й молитовну. Старший син Іван потрапив у реанімацію.

“Кілька слів, як справи: Іванкові продовжують безперестанку капати різні ліки, наразі змін немає, дуже болить, деталі я краще омину. Я прошу усіх про молитву і допомогу 🙏 Зараз найголовніше, щоб стало краще. Згодом клініка проситиме про оплату рахунків, ніхто не сподівався на реанімацію, дві швидкі впродовж дня, а ще термінове лікування від інфекції”, – написав учора отець Іоан. 

Галицький священник Іван Кузь просить допомогти врятувати сина 1

“Вчора вже не було сил писати, ніч, до пів другої… Знов “швидка”, перевезення в реанімацію, знов наркоз і обстеження… Це мука. Зараз не прошу порад, бо над станом і лікуванням думають і радяться лікарі, тут я їм не допоможу, зараз прошу молитви, розуміння і, як ніколи, прошу допомоги! Наразі є рахунок більш як на 32 тисячі, він попередній, але тепер будуть зміни, оскільки була реанімація, 2 мрт, “швидка” для переведення у інші відділення, стаціонар і невідомо, скільки ще днів це триватиме, і ще купу обстежень, яких ніхто не очікував. Наразі прогнози лікарів обнадіюють. Якщо ви можете допомогти, не обминайте своєю добротою! Щиро дякую усім, хто з нами. Хай Господь благословить вас!” – написав сьогодні священник.

Номер картки:
4731219600239002 Кузь Іван Михайлович
Номер картки:
4731219115260626
Кузь Іван Михайлович

Обидві діючі картки, на які можна переказати кошти на лікування Кузь Івана Івановича.

Галицький священник Іван Кузь просить допомогти врятувати сина 3

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: