fbpx

Галицький відділ міграційної служби переїхав у нове приміщення

Суспільство 16:45, 29.09, 2023

Відтепер Галицький відділ міграційної служби розташовується в новому адміністративному приміщенні – на майдані Різдва в центрі “старого” міста Галича.

“Візитівкою територіального підрозділу стануть умови, в яких працюватимуть міграційники, а відвідувачі отримуватимуть адміністративні послуги. Оптимальне розташування, просторий зал для очікування, сучасно облаштовані і модернізовані службові кабінети, термінал для здійснення оплати, інші зручності”, – описують нову локацію на сторінці Міграційної служби Івано-Франківської області.

Галицький відділ міграційної служби переїхав у нове приміщення 1

На новосілля своїх колег прибули керівники з усіх територіальних підрозділів міграційної служби Прикарпаття, а також представники органів місцевого самоврядування і державної влади галицького краю. Керівник УДМС в області Сергій Саїв подякував кожному, хто долучився до облаштування нового приміщення, натомість керівнику відділу Борису Кучинському і всьому колективу побажав наснаги та відповідального ставлення у вирішенні завдань служби і запитів громадян.

Галицький відділ міграційної служби – один з найкращих територіальних підрозділів міграційної служби області з потужним економічним ефектом роботи. Торік галичани і гості цього краю оформили понад 6700 біометричних документів, а бюджет територіальної громади і державна казна за надані підрозділом адміністративні послуги поповнилися на понад 2,7 мільйона гривень.

Упродовж 8 місяців цього року тут оформлено понад 3600 паспортних документів. Завдяки діяльності Галицького відділу УДМС до місцевого та державного бюджетів вже перераховано 1 мільйон 700 тисяч гривень.

Галицький відділ міграційної служби переїхав у нове приміщення 2

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: