fbpx

Гаражні ворота: які бувають і як обрати

Суспільство 14:33, 15.11, 2019

Безпека вашого автомобіля та майна, яке заходиться у гаражі, залежить від правильного вибору гаражних воріт. Незважаючи на те, що на ринку зараз можна знайти безліч варіантів, все-таки варто віддавати перевагу перевіреним виробникам, які мають хорошу репутацію. Такі ворота зможуть забезпечити надійний захист вашого гаража від непроханих гостей та несприятливих впливів.

Види гаражних воріт

Для того щоб правильно вибрати гаражні ворота, потрібно мати уявлення про їх види та розуміти, які між ними відмінності.

Гаражні ворота: які бувають і як обрати 1

Усі гаражні ворота поділяються на такі види:

  • Розпашні. Мають вигляд двох стулок, розміщених на петлях. Такі ворота є простими та доступними в користуванні. Та для того щоб відкрити їх повноцінно, потрібен вільний простір перед гаражем.
  • Секційні. Представляють конструкцію, яка складається з горизонтальних секцій. Відкриваються такі ворота підняттям верху в напрямку спеціальних напрямних.
  • Відкатні. Відкатні ворота бувають трьох типів: складні, одностулкові та двостулкові. Незважаючи на те, що для їх встановлення потрібен значний фронтальний простір, такі ворота мають багато переваг. Їх можна відкрити при різних погодних умовах. Придбати такі ворота можна на сайті компанії АЛЮТЕХ. Тут вам допоможуть підібрати якісну конструкцію, що забезпечить комфортний мікроклімат в гаражі.
  • Рулонні. Такі ворота згортаються в рулон, що розташований над отвором.
  • Секційні. Полотно цього виду воріт піднімаються вгору і складається з однієї чи двох панелей. Такі ворота відрізняються довговічністю і створюють хороший захист від вторгнення.
  • Підйомно-поворотні. Мають конструкцію, яка при відкритті висувається в сторону вулиці. Їх перевагою є швидке відкриття.

На що звернути увагу при виборі гаражних воріт?

Вибираючи гаражні ворота, поцікавтеся у продавця, який спосіб цинкування вони мають. Цей критерій впливає на стійкість воріт до корозії та термін служби.

Важливим критерієм вибору гаражних воріт є наповнювач. Якісний наповнювач допоможе уникнути несправностей в період сильних морозів.

Вибирайте гаражні ворота, які мають плавний міжсекційний перехід. Такі ворота дозволять уникнути защемлень пальців.

Обов’язково запитайте в продавця, якою теплоізоляцією володіють гаражні ворота. Хороша теплоізоляція допоможе зберегти тепло всередині приміщення і не дозволить замерзнути окремим елементам воріт.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: