fbpx

Газовики відновили газопостачання мешканцям сіл Гвізд та Мирне

Суспільство 13:34, 14.07, 2020

Сьогодні газовики відновили газопостачання мешканцям ще двох сіл Надвірнянського району – Гвізд та Мирне, – а це 1148 споживачів.

Нагадаємо, внаслідок паводків у с. Назавизів Надвірнянського району було пошкоджено берег річки Бистриця-Надвірнянська завдовжки понад 100 м і завширшки 5 м. Це спричинило розмив ділянки газопроводу середнього тиску до двох населених пунктів. Задля уникнення розриву поліетиленового газопроводу під дією власної ваги, що призвело б до витоку газу та спричинило б аварійну ситуацію, газопостачання було припинене.

Протягом тижня 10 фахівців «Івано-Франківськгазу», працюючи по 12-13 годин на день, із залученням спецтехніки провели комплекс робіт для відновлення підвідного газопроводу.

Передусім було перенесено на прибережну територію частину мережі, яка внаслідок паводків опинилася в руслі річки. Це дозволило підрядній організації продовжити будівництво дамби.

Наразі усі роботи з відновлення мереж та перевірки їх на герметичність проведено, а газопостачання мешканцям сіл Гвізд та Мирне відновлено. 

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: