fbpx

Гофрокартон: впакувати все

Суспільство 15:31, 05.03, 2020

Мабуть, найпоширеніший пакувальний матеріал в світі, який використовується у виробництві, будь-якому бізнесі та у домашньому побуті, – це гофрокартон. Завдяки своїй практичності матеріал користується шаленою популярністю, тому виробництво пакувальних коробок з гофрокартону щороку зростає.

Це стосується і України, яка володіє значними виробничими потужностями. Наприклад, компанія «Evopack» зі Львова займається виготовленням гофрокартону та упаковок з нього вже 15 років. Маючи сучасні виробничі лінії, компанія зарекомендувала себе як надійного виробника якісної продукції. 

Більш детальну інформацію можна переглянути тут: https://evopack.com.ua/gofrokarton-lystovyj

Гофрокартон: впакувати все 1

Переваги гофрокартону

Що стосується переваг саме цього матеріалу над іншими, то, окрім невисокої собівартості, виділяють наступні:

  • Практичність. Гофрокартонна упаковка підходить для транспортування і зберігання виробів, які легко б’ються, захищаючи продукцію від ударних, вібраційних деформацій і від попадання вологи;
  • Екологічність. Гофрокартон виробляють з целюлози або макулатури і клею. Матеріал підлягає повному біологічному розкладу;
  • Індивідуальність. Упаковки із гофрокартону можна виробляти будь-яких форм і розмірів.

Слід зауважити, що виробництво гофорокартону не потребує значних енерговитрат. Автоматизований процес виготовлення матеріалу дозволяє виробляти велику кількість упаковок будь-яких форм і розмірів у найкоротший термін. Також фахівці звертають увагу на вагу виробів із гофрокартону та їх привабливий зовнішній вигляд.

Розмірковуючи про недоліки цього матеріалу, фахівці виділяють лише те, що не існує прозорого гофрокартону, адже інколи виникає потреба побачити товар, не відкриваючи упаковку.

Типи гофрокартону

Характеристики матеріалу залежать у першу чергу від кількості шарів картону, з якого він виробляється. В залежності від призначення буває двошаровий, тришаровий, п’ятишаровий та семишаровий гофрокартон. Всі ці види гофрокартону та упаковок з нього у широкому асортименті представлені на сайті evopack.com.ua. Також на сайті вказані інші параметри, якими відрізняється гофрокартон, та інформація про важливі нюанси виробництва, яка допоможе визначитися із вибором необхідного продукту.

Слід також відзначити, що завдяки своїм характеристикам великим попитом користується цифровий друк на коробках із гафрокартону.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: