fbpx

Голова Долинської РДА два роки укладав договори на ремонт службових автомобілів з фірмою, на якій заробляє

Суспільство 07:49, 22.08, 2019

Голова Долинської райдержадміністрації Юрій Мазур уникнув відповідальності за вчинення адміністративного порушення, пов'язаного з корупцією.

Долинський районний суд розглянув адміністративні матеріали управління захисту економіки в Івано-Франківській області щодо притягнення до адміністративної відповідальності Юрія Мазура за ч. 1, 2 ст. 172-7 КУпАП (Порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів).

Мазур є власником приміщення в Долині, в якому зареєстрована та працює станція техобслуговування «АрТранс». Це підприємство також використовує автобус, який належить голові Долинської РДА.

Відповідно до е-декларації Юрій Мазур за 2015-2018 роки отримав від ТзОВ «АрТранс» 23 200 грн доходу за оренду майна.

Як голова Долинської РДА Юрій Мазур протягом 2017-2018 років уклав з ТзОВ «АрТранс» дев’ять договорів на технічне обслуговування та ремонт службових автомобілів. Підприємство отримало з бюджету 41 258 грн.

У суді Юрій Мазур своєї вини не визнав. Сказав, що фірма «АрТранс» запропонувала найменшу ціну. Тому, щоб зекономити  бюджетні кошти, а не з власних інтересів, він укладав договори саме з цією фірмою.

У постанові суду йдеться, що у таких діях вбачається реальний конфлікт інтересів, а саме суперечність між його особистим приватним інтересом і його службовими повноваженнями голови Долинської РДА, що впливає на об’єктивність або неупередженість прийняття рішення.

Відповідно до законодавства Мазур, укладаючи договори з ТзОВ «АрТранс», мав повідомити голову Івано-Франківської ОДА або Національне агентство з питань запобігання корупції про конфлікт інтересів.

Як йдеться у постанові на Мазура справді поширюються вимоги Закону України “Про запобігання корупції”, але суд постановив провадження в справі закрити у зв’язку із закінченням строку накладення адміністративного стягнення.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: