fbpx

Головні переваги УЗД

Суспільство 18:54, 30.06, 2021

Головні переваги УЗД 1

Сьогодні для діагностики різних захворювань використовується метод УЗД, який є безпечним та безболісним. Він заснований на дії ультразвукових хвиль та дозволяє без дискомфорту точно визначити відхилення. Пройти УЗД-обстеження в Мед-Атлант можна в будь-який зручний час, його проводять кваліфіковані та досвідчені фахівці. З графіком прийому лікарів можна ознайомитися на сайті медичного центру, де також є можливість обрати фахівця.

Особливості ультразвукового дослідження

Для діагностики використовується експертне обладнання нового покоління з цифровою системою від відомих світових виробників. Це дозволяє скоротити час обстеження і зменшити вплив ультразвуку на організм пацієнта.

Завдяки інноваційній високошвидкісній платформі відкриваються можливості для чіткої візуалізації внутрішніх органів та тканин. Застосування високочастотних датчиків дозволяє розширити зображення, що особливо актуально в області гінекології, ендокринології, при вагітності та дослідженні органів черевної порожнини.

До основних видів ультразвукового дослідження відноситься УЗД серця, тазового дна, плода, органів черевної порожнини, молочної та щитоподібної залози, судин, суглобів, простати, нирок, лімфатичних вузлів та ін.

Основні переваги УЗД-діагностики

Записатися на УЗД-діагностику в лікувально-діагностичний центр Мед-Атлант в Івано-Франківську можна в будь-який зручний час. Вона проводиться на інноваційному обладнанні кваліфікованими лікарями.

До головних переваг УЗД відносять наступне:

  • безпека;

  • безболісність;

  • висока інформативність;

  • універсальність;

  • надійність і точність;

  • відсутність протипоказань.

Це неінвазивний метод діагностики для виявлення пухлин на початковій стадії та інших небезпечних патологій. Обстеження має проводити досвідчений фахівець, бо від правильно поставленого діагнозу залежить успіх лікування, а в деяких випадках й життя пацієнта.

Зображення в реальному часі передається на монітор сканера, що дозволяє детально розглянути органи, тканини, їх форму і структуру. УЗД-діагностика буває двох видів: сканування та доплерографія.

Класичним методом дослідження є сканування, а доплерографія дозволяє оцінити швидкість й напрямок кровотоку. Для дослідження тканин, їх еластичності або жорсткості призначається ультразвукове обстеження з еластографією.

УЗД – це один з найдоступніших та інформативних способів обстеження пацієнтів, а в деяких областях єдиний. Процедура коштує недорого і при цьому не займає багато часу, вона безболісна та не завдає шкоди організму.

В результаті можна отримати повну та якісну інформацію про стан людини і призначити ефективну схему лікування. Така діагностика використовується не тільки для виявлення проблеми та підтвердження діагнозу, але й оцінки динаміки лікування. Як правило, попередня підготовка не потрібна, і це ще одна перевага обстеження.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: