fbpx

Грамотна підготовка до здачі ЗНО

Суспільство 16:39, 18.06, 2021

Випускний клас – найважливіший етап в житті будь-якого підлітка. Тут потрібно мобілізувати всі ресурси, щоб якомога успішніше закінчити школу. Головною оцінкою отриманих знань є зовнішнє незалежне оцінювання. ЗНО прийшло на зміну випускним екзаменам, хоча можна сказати, що й вступні до навчальних закладів також замінило. Тепер за результатами тестування абітурієнт може бути зарахований до вишу, коледжу, ліцею тощо. Тому роль ЗНО багаторазово зростає і набрані бали не тільки гордо красуються в атестаті, але також є квитком для подальшого навчання. Рекомендується звернути на сайт https://naurok.ua/course/zno увагу випускникам та їхнім батькам.

На незалежному оцінюванні привілеїв ні в кого бути не може

Незалежне оцінювання тому так і називається, що його проводять незалежні експерти. Вибирається школа, де в певний день і відбувається тестування з тієї чи іншої дисципліни. Тобто варіант, що знайомий вчитель підвищить оцінку або заплющить очі на шпаргалку, абсолютно не працює, за це одразу виженуть з аудиторії. А значить, потрібно готуватися до ЗНО щонайменше протягом навчального року. Але і тут немає гарантії, що дитина не розгубиться та не забуде щось в незнайомій обстановці. Не кажучи вже про недостатній рівень знань. 

Грамотна підготовка до здачі ЗНО 1

Найкраще підготуватися до ЗНО допоможуть онлайн-курси

На відміну від знайомих репетиторів та особливо безкоштовних уроків в інтернеті, підготовчі курси забезпечують такі переваги:

  • онлайн-режим;
  • індивідуальний підхід;
  • моделювання пробного ЗНО;
  • можливість повторення матеріалу в будь-який зручний час;
  • високі результати випускників минулих років.

На YouTube уроки точно не дадуть потрібного ефекту, адже вони розраховані на масову аудиторію, абсолютно не враховуючи індивідуальних особливостей. Репетитор, безперечно, забезпечить індивідуальний підхід, але не завжди він володіє достатнім рівнем знань, та й рівень зацікавленості в кінцевому успіху залишає бажати кращого.

На курсах все відбувається динамічно та цікаво, матеріал подається в доступній формі, викладачі визначають прогалини в знаннях і роблять на них акцент. Дуже важливим бачиться момент з моделюванням процедури складання зовнішнього незалежного оцінювання. Це дасть можливість випускнику зрозуміти структуру майбутнього іспиту і вже більш спокійно себе почувати на самому тестуванні. Кожне заняття записується, та його можна подивитися в будь-який час, освіживши в пам’яті матеріал. А онлайн-режим як ніколи актуальний в складних умовах карантину. Процес навчання можуть контролювати батьки майбутніх випускників.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: