fbpx

Громадські рятувальники Івано-Франківщини тренуються у Високих Татрах

Суспільство 18:21, 26.02, 2020

З 18 по 22 лютого в рамках проєкту “Розвиток Карпатської платформи співпраці гірських рятувальників” прикарпатські громадські гірські рятувальники разом із колегами з Польщі, Чехії та Словаччини проходять навчання у Високих Татрах.

Навчання передбачають обмін інформацією та досвідом при пошуково-рятувальних операціях у гірській місцевості взимку і включають як теоретичні, так і практичні завдання.

Перший день навчань був присвячений опрацюванню теоретичних знань щодо пошуково-рятувальних робіт при сходженні лавин.

Наступного дня учасники навчань вирушили у скітур-подорож в мальовничу ділянку Словацьких Татр – Велику Студену Долину. Тут відбулися відпрацювання навичок у роботі з біпером, перевірка снігового покрову на лавинну безпеку тощо, пише Франківщина туристична.

Довідково. Проєкт “Розвиток Карпатської платформи співпраці гірських рятувальників” фінансується Міжнародним Вишеградським Фондом (International Visegrad Fund). Термін реалізації: жовтень 2019 – вересень 2020.

Метою проєкту є розвиток Карпатської платформи співпраці гірських рятувальників, які працюють в транскордонному гірському регіоні Словаччини, України, Польщі та Чеської Республіки.

Проєктом передбачено організацію спільних навчань і тренінгів в кожній із залучених країн. Це дозволить розробити спільні дії в надзвичайних ситуаціях: лавини, гірські повені тощо; створить механізми обміну інформацією (попередження аварій, реагування, допомога).

Громадські рятувальники Івано-Франківщини тренуються у Високих Татрах 1

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: