fbpx

Жарський стверджує, що ринок контролює Халаменда. Насправді – ні

Суспільство 17:09, 26.02, 2020

Адвокат Тарас Жарський та комерційний директор ринку від ТОВ “Торговий сервіс” Станіслав Фесик розповіли про ситуацію на центральному ринку Івано-Франківська, зокрема, що сьогодні робила на базарі поліція з Києва і хто зараз контролює базар.

“Сьогодні правоохоронні органи, ДСР та франківська поліція забезпечили проведення слідчих дій у рамках кримінального провадження. Слідчі дії пройшли успішно, і вони продовжуються. Зранку ринок був блокований. Але зараз Ігор Халаменда повністю відновив всі свої права”, – повідомив Жарський.

Станіслав Фесик, комерційний директор, показав з телефону акт передачі приміщень офісу “Торгового сервісу” і ринку.

Жарський стверджує, що ринок контролює Халаменда. Насправді – ні 1

Подробиці Жарський повідомити відмовився, лише запевнив, що офіс і приміщення ринку контролює “Торговий сервіс”, а не “Марксмен компані”, яка бореться за контроль над ринком з Халамендою.

“Те, що відбулося, буде розглядатися ще на антирейдерській комісії при Президентові”, – повідомив Жарський.

Втім, на вході до офісу “Торгового сервісу” стояли ті самі охоронці, які не впустили Ігоря Халаменду 16 листопада минулого року, коли він вже намагався повернути фізичний контроль над приміщеннями. Молодики запевнили, що продовжують контролювати ринок і офіс.

Центральний ринок Івано-Франківська

Нагадаємо, 25 жовтня 2019 року представники ТОВ “Торговий сервіс” заявили про спробу рейдерського захоплення. Засновником з 24 жовтня замість Ігоря Халаменди стала Тамара Вікторівна Казанцева, а фірму перереєстрували у Дніпрі. Новим керівником ТОВ “Торговий сервіс” став Туяхов Олександр Леонідович. За даними реєстрів, Туяхов та Казанцева зареєстровані в Андріївці Волноваського району Донецької області.

Ігор Халаменда заявив, що відбулося силове захоплення фірми.

“Нові власники” ринку, втім, стверджували, що придбали компанію “Торговий сервіс” в Ігоря Халаменди і не розуміють претензій попереднього власника. 

Правоохоронці у справі про захоплення ТОВ «Торговий сервіс» відкрили кримінальне провадження за трьома статтями: самоправство, підроблення документів та шахрайство.

Івано-Франківський міський суд 28 жовтня арештував майно ТОВ «Торговий Сервіс», аби Казанцева не могла його перепродати, поки йде розслідування. 30 жовтня суд дозволив правоохоронцям вилучити документи, на підставі яких змінили власників франківського ринку.

Ігор Халаменда 13 листопада юридично повернув собі ТОВ «Торговий сервіс». Міністерство юстиції скасувало записи в Єдиному державному реєстрі, за якими директором фірми став Олександр Туяхов, а власницею Тамара Казанцева. Мін’юст також анулював доступ до реєстру реєстраторці Шиловій, яка переоформила фірму на Казанцеву.

16 листопада Ігор Халаменда намагався увійти в офіс своєї фірми. Однак офіс заблокували невідомі. Поліція не втручалася. Того дня конфлікт на центральному продуктовому ринку завершився тимчасовим компромісом, який запропонувала поліція. Коли Ігор Халаменда вже виходив з території ринку та збирався сісти у свою машину, його таки облили нечистотами.

18 листопада Ігор Халаменда заявив, що по-філософськи ставиться до цього нападу. “Гівно – це до грошей”, – прокоментував Халаменда. І пообіцяв, що захищатиме свої права виключно у правовому полі.

Згодом у реєстрі з’явилася ухвала Жовтневого районного суду Дніпра про арешт майна ТОВ “Торговий сервіс”. З ухвали зрозуміло, що представник Казанцевої заявив, що Ігор Халаменда заволодів 5 000 000 гривень, які йому начебто заплатили за його фірму.

Зі свого боку, Халаменда припускає, що озвучені 5 млн грн – це сума, за яку вони готові залишити приміщення фірми. Але він наполягає, що жодних переговорів з “шахраями” вести не буде.

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: