fbpx

Харківське ПрАТ "Енергооблік" через війну переїхало на Прикарпаття

Суспільство 15:37, 19.05, 2022

Через активні бойові дії керівник ПрАТ «Енергооблік» разом з частиною персоналу прийняли рішення тимчасово перенести свою діяльність з Харкова на Богородчанщину.

Діяльність підприємства пов’язана з виробництвом інструментів та обладнання для вимірювання, дослідження та навігації. Враховуючи специфіку роботи та професійний склад персоналу, керівник ПрАТ «Енергооблік» звернувся до Богородчанської районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості за допомогою у підборі працівника на посаду інженера з налагоджування та випробувань, інформує пресслужба обласного центру зайнятості.

Опрацювавши резюме можливих кандидатів на працевлаштування, рекрутер районної філії відібрала та скерувала на співбесіду до роботодавця Івана Шкурлатовича, який найбільше відповідав основним вимогам роботодавця.

Результат співбесіди – успішне працевлаштування. Роботодавець отримав кваліфікованого працівника, а безробітний – роботу, яка йому подобається та приносить дохід.

Підприємство “Енергооблік” засноване в 1991 році, було перетворено в Акціонерне товариство “Енергооблік” в 1997р. Основними видами діяльності були обрані розробка та впровадження мікропроцесорних вимірювальних приладів і систем. Прилади виробництва ПрАТ “Енергооблік” успішно працюють на підприємствах України і за кордоном, в тому числі на нафтохімічних виробництвах та магістральних нафтопроводах.

Нагадаємо, на період воєнного стану з Харкова до Калуша переїхав колектив ДУ “Державний науково-дослідний і проектний інститут основної хімії”.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: