fbpx

Хмарна АТС для бізнесу: п’ять переваг технології зв’язку

Суспільство 11:10, 18.06, 2020

Кожен бізнес у певний момент досягає рівня, коли потрібно автоматизувати робочі процеси. І один із таких кроків – хмарна АТС, що використовується для автоматизації телефонного зв’язку. Хто пропонує такий інструмент для комунікації на українському ринку та як він полегшує життя підприємців, редакція Kurs.if.ua запитала в експертів компанії Київстар.

Хмарна АТС для бізнесу

Розподіл дзвінків

За статистикою оператора, клієнт готовий чекати на лінії до 30 секунд, перш ніж відбудеться з’єднання з консультантом. В іншому випадку він просто кладе слухавку – і фірма втрачає потенційного замовника. Аби цього не сталося, підприємці підключають багато ліній стаціонарних телефонів. Але є ризик, що клієнт зателефонує лише на один-два номери і, якщо лінія зайнята, – то все одно піде.

Хмарна АТС об’єднує усі робочі номери, як фіксовані, так і мобільні, в єдину корпоративну сітку. Тобто працівники телефонують або ж приймають дзвінки одночасно з одного номера. Не важливо – фіксованого або мобільного. Це незамінна опція для відділу продажів, технічної підтримки, кол-центру.

Інструмент допомагає розподілити навантаження вхідних дзвінків на всіх працівників. Коли клієнт телефонує до установи, виклик спрацьовує в усіх чи групи колег по черзі з затримкою у кілька секунд. Слухавку знімає той, хто вільний для розмови. Розподіл дзвінків та черговість у ланцюжку викликів налаштовується клієнтом самостійно за допомогою зручного вебпорталу. Зручно, що до ланки можна додати навіть кадри з інших міст. І все це в одному телефонному номері.

Автоматизація процесів

Для організації роботи всередині компанії підприємці використовують CRM-систему, наприклад Бітрікс24 або StarBox. Так-от хмарну АТС можна під’єднати до цих систем для управління взаємовідносинами з клієнтами. Тоді менеджери матимуть змогу ініціювати виклики через CRM-систему та зберігати у ній інформацію про дзвінки.

Оптимізація витрат

Витрати на телефонний зв’язок завжди покриває компанія. Іноді вони сягають космічної цифри. У великих фірмах співробітники можуть зловживати корпоративним телефоном – телефонувати на платні номери чи родичам за кордон, навіть вчасно не класти слухавку. За усіма не встежиш. Віртуальна АТС захищає гаманець підприємця. Інструмент дозволяє заборонити такі дзвінки та продивлятися статистику вихідних викликів кожного працівника.

Хмарна АТС для бізнесу

Конференц-зв’язок

Зараз увесь світ упевнився, наскільки важливо мати змогу працювати дистанційно, користуючись онлайн-інструментами. Одна з переваг хмарної АТС – конференц-зв’язок. На базі власної АТС її пропонує українським підприємцям компанія Київстар. Інструмент має назву Smart conference – платформа для аудіоконференцій. Сервіс поєднує e-mail-розсилку, відправлення голосових повідомлень на мобільний. Одночасно у мережі можуть перебувати 128 осіб, котрим надається персональний пароль для входу.

Економія на зв’язку 

Навіть у невеликих фірмах працівники сусідніх кабінетів мають звичку телефонувати одне одному, щоб вирішити певні питання. На такі перемовини йде чимало грошей роботодавця. Але хмарна АТС допомагає заощаджувати. Кожному працівникові присвоюється короткий номер-код, зазвичай з трьох цифр. Розмови між цими номерами не тарифікуються, навіть якщо колеги перебувають у різних філіалах або й містах.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: