fbpx

Холодильники та їхні характеристики

Суспільство 12:52, 26.05, 2020

Холодильник належить до категорії великої побутової техніки для зберігання продуктів харчування і готових страв. Як і будь-яка інша група споживчих товарів, така продукція підлягає стандартизації. Якщо покопатися в офіційних документах, можна знайти безліч цікавих термінів, які характеризують холодильник – експлуатаційні або технічні. Цей огляд допоможе споживачам краще орієнтуватися в асортименті, а головне – вбереже від розчарувань, дозволяючи правильно зіставляти свої очікування і функціональні можливості такої техніки.

Холодильники та їхні характеристики 1

Чим відрізняються холодильники?

Простий покупець, як правило, бачить різницю в габаритах, кількості камер і способі їх розташування. Він знає, що моделі відрізняються за технічними характеристиками, улаштуванням та методом установки, що бувають холодильники, що розкриваються, і горизонтальні ларі, з суміщеними відділеннями і багатокамерні. Всю іншу інформацію люди отримують з реклами, де коротко розповідають про дизайн, інноваційні рішення і корисні функції.

Способи установки

За способом установки холодильники поділяються на окремостоячі та вбудовувані.

Сучасна побутова техніка легко інтегрується в інтер’єр кухні: установка нового холодильника не викличе проблем у власника квартири, якщо підібрати дизайн моделі так, щоб він ідеально гармоніював з оточенням. Технічних відмінностей між вбудованим або окремостоячим агрегатом практично немає, тому тип пристрою варто вибирати, виходячи з естетичних міркувань і зручності експлуатації.

Окремостоячі

Це найпоширеніший варіант, холодильники «соло» бувають різних видів і розмірів. Для підключення необхідно виділити місце на кухні – недалеко від розетки, але не ближче, ніж пів метра від радіатора опалення. Також варто витримати дистанцію до плити, якщо у вас стоїть індукційна варильна поверхня – потужні електроприлади впливають на її роботу. Популярні бренди випускають пристрої в стилі хай-тек і ретро, так що з вибором дизайну проблем не буде.

Вбудовувані

Дозволяють витримати єдину концепцію оформлення, монтаж здійснюється безпосередньо в кухонні меблі. Розрізняють частково вбудовані холодильники і моделі, фронтальна поверхня яких маскується спеціальною декоративною панеллю. Варто зважити плюси і мінуси такого рішення: для установки необхідно заздалегідь підібрати або виготовити на замовлення відповідний меблевий гарнітур, вартість таких пристроїв трохи вища, ніж у окремостоячих, а корисний об’єм менший. Головна відмінність і перевага – вільне кріплення петель і повна інтеграція в інтер’єр.

Популярні моделі

Серед популярних моделей холодильників можна виділити наступні:

1. Vestfrost CW286W.

2. Bosch KGN39VI306.

3. Samsung RB33J3000SA/UA.

4. LG GA-B459SLCM.

5. ARCTIC AMX-148.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: