fbpx

Хто такий логіст та які в нього обов'язки?

Суспільство 11:38, 16.03, 2021

Логістика – перспективна галузь, у представників якої є дуже багато можливостей для реалізації. Основним завданням логіста ASD-Logistic є вчасна доставка замовнику товару у належному стані та в потрібній кількості із мінімальними витратами коштів та часу.

Хто такий логіст?

Логіст – спеціаліст, який професійно займається доставкою продукції, її подальшим складуванням та розробкою найбільш рентабельних варіантів поставок товару. Подібний експерт займається підготовкою усіх необхідних документів, пошуком надійних партнерів, проводить підрахунки та аналіз компаній на ринку транспортних послуг. Професійний логіст завжди розробляє додаткові маршрути, щоб уникнути затримки доставки товару у місце призначення при виникненні форс-мажорних ситуацій, таких як несправність транспортного засобу, затримка авіарейсу, ремонтні роботи на дорозі, тривала перевірка на таможні. Також спеціаліст повинен знати про всі зміни в чинному Законодавстві України, які стосуються здійснення перевезень. Просування кар’єрними сходинками повністю залежить від працівника, його амбіцій та досвіду.

Хто такий логіст та які в нього обов'язки? 1

В чому полягає специфіка роботи логіста?

Логістика – сфера, в якій щоденно виконується велика кількість завдань і циркулюють доволі великі об’єми інформації. Саме тому логістам необхідно вміти розробляти стратегію діяльності, виконувати свої обов’язки відповідно до вимог та термінів, а також бути вкрай уважними. До основних обов’язків такого спеціаліста входять:

  1. Проектування та розробка логістичної системи.
  2. Розробка методів та способів найбільш ефективного ведення звітів.
  3. Координування зовнішніх та внутрішніх зв’язків компанії.
  4. Аналіз ефективності та вартості логістичних операцій.
  5. Координація коштів, які пов’язані із логістичними процесами.
  6. Формування бюджету для реалізації логістичних потреб.
  7. Координація та контроль водіїв, транспортних засобів.
  8. Розподіл товарів на складі.
  9. Розробка оптимальних маршрутів для транспортування вантажу.

Логіст також повинен вміти стратегічно мислити та працювати із деякими комп’ютерними системами, вміти вносити інформацію в бази даних.

Чи має попит професія логіста?

Подібна спеціальність підійде тим людям, які мають аналітичні здібності, вміють працювати самостійно і контактувати з великою кількістю людей. Сьогодні не так важко знайти вакансію логіста із можливістю кар’єрного зростання і збільшення розміру заробітної платні. Такий спеціаліст може без проблем влаштуватись як на державне, так і на приватне підприємство.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: