fbpx

ІФНМУ отримав міжнародний сертифікат на освітні послуги

Суспільство 14:21, 16.07, 2020

Івано-Франківський національний медичний університет вдруге отримав міжнародний сертифікат, що підтверджує надання якісних освітніх медичних послуг.

Нагадаємо, 1-3 червня в Івано-Франківському національному медичному університеті дистанційно проходив сертифікаційний аудит для оцінки запровадження та результативності системи управління якістю в університеті.

Проводила аудит група під керівництвом Тетяни Рудик, аудитора з сертифікації систем управління якістю, начальника відділу систем управління та перспективного розвитку ООВ “Орган сертифікації “Центр сертифікації матеріалів та виробів”.

Цілями аудиту було оцінити запровадження і результативність системи управління якістю в ІФНМУ, а саме:

– отримати інформацію та докази відповідності системи управління якістю в університеті критеріям аудиту (ДСТУ ISO 9001:2015 «Системи управління якістю. Вимоги»);
– проаналізувати провадження моніторингу, вимірювання, звітування і аналізування щодо ключових цілей і завдань;
– визначити дотримання системою управління якістю Університету і його діяльністю законодавчих, регуляторних та договірних вимог;
– оперативне керування процесами;
– провадження внутрішніх аудитів і аналізування з боку керівництва;
– відповідальність керівництва за власну політику.

За словами начальника відділу ЄКТС та моніторингу якості освіти ІФНМУ Василя Капечука, під час роботи групи аудиту були виявлені несуттєві невідповідності, які не вплинули на результат проведеного аудиту. Їх усунули ще в ході роботи групи аудиту та запропонували відповідні корегувальні дії, інформує пресслужба медуніверситету.

Враховуючи важливість для системи управління якістю університету мати своїх внутрішніх сертифікованих аудиторів, ректорат запропонував керівництву органу сертифікації провести навчання та сертифікацію внутрішніх аудиторів. Завдяки цьому 43 співробітники ІФНМУ успішно пройшли навчання, підсумковий контроль та отримали сертифікати внутрішніх аудиторів.

Група сертифікаційного аудиту, провівши всі необхідні процедури з аудиту в університеті, рекомендувала видати ІФНМУ сертифікат відповідності на систему управління якістю відповідно до вимог стандарту ДСТУ ISO 9001:2015.

Відповідно Івано-Франківський національний медичний університет було визнано таким, що відповідає ДСТУ ISO 9001:2015 «Системи управління якістю. Вимоги» у наданні послуг у сфері вищої освіти університетського рівня.

Нагадаємо, вперше ІФНМУ отримав це міжнародне визнання у червні 2017 року.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: