fbpx

ІФНМУ отримав міжнародний сертифікат з якості освіти

Суспільство 07:37, 18.07, 2019

Івано-Франківський національний медичний університет отримав міжнародний сертифікат, що підтверджує визнання вишу таким, що надає якісні освітні медичні послуги.

У червні університет проходив зовнішній наглядовий аудит за сертифікованою системою управління якістю і підтвердив свій статус взірцевого надавача послуг вищої освіти в Україні. Цими днями  сертифікувався за спільною програмою з ЄС, інформує пресслужба ІФНМУ.

Начальник відділу ЄКТС та моніторингу якості освіти ІФНМУ Василь Капечук зазначив, що цей офіційний документ засвідчує: перевірка пройшла успішно, а університет має визнання не лише від українського Центру сертифікації, але й від міжнародних агенцій.

«Сертифікат засвідчує те, що університет працює на перспективу, що керівництво вишу дбає про надання якісних освітніх послуг, а це в свою чергу є запорукою визнання нашої роботи партнерами, чинником зацікавлення та приваблення майбутніх студентів, підтвердженням правильного вибору вишу його випускниками і тими студентами, які навчаються сьогодні», – сказав він.

«Чимало структурних підрозділів в університеті займаються освітнім процесом, – говорить Ганна Ерстенюк.  – І для нас важливо отримати підтвердження внутрішніх та зовнішніх аудитів про те, що рухаємось у правильному напрямку”, – додала перший проректор ІФНМУ, професор Ганна Ерстенюк

Аудит в ІФНМУ здійснювала група аудиторів з сертифікації систем управління якістю ООВ «Орган сертифікації «Центр сертифікації матеріалів та виробів».

Група провела наглядовий аудит за системою управління якістю (СУЯ) у відповідності з «Планом наглядового аудиту» і дійшла висновку, що СУЯ Івано-Франківський національний медичний університет щодо надання послуг у сфері вищої освіти університетського рівня і у сфері охорони здоров’я в цілому відповідає критеріям аудиту, а саме вимогам ДСТУ ISO 9001:2015 «системи управління якістю. Вимоги».

ІФНМУ отримав міжнародний сертифікат з якості освіти 1

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: