fbpx

ІФНМУ співпрацюватиме із IT-компанією Doctor Eleks

Суспільство 14:34, 16.08, 2022

Ректор Івано-Франківського національного медичного університету Микола Рожко підписав меморандум про співпрацю університету з ІТ-компанією Doctor Eleks.

Для навчання студентів компанія надає безкоштовний доступ до медичної інформаційної системи. Майбутні лікарі, студенти медичного та стоматологічного факультетів зможуть ознайомитися із програмою на курсі медичної інформатики та сучасних інформаційних технологій. Оскільки медична інформаційна система розроблена українською та англійською мовами, її зможуть вивчати також студенти факультету підготовки іноземних громадян, повідомляє пресслужба ІФНМУ.

Основними функціями цієї програми є систематизація роботи установи, контроль за процесом лікування і, відповідно, підвищення якості обслуговування пацієнтів. Важлива перевага Doctor Eleks – це можливість зменшити затрати часу та ресурсів на пошук попередніх даних обстежень пацієнта.

«Маємо перспективу вивчення програми Doctor Eleks більш поглиблено на вибіркових курсах, адже вона використовується закладами охорони здоров’я, а практичні навички роботи з нею є важливими», – говорить ініціаторка співпраці, доцентка кафедри медичної інформатики, медичної і біологічної фізики Юлія Мазуренко.

Довідково: Компанія Doctor Eleks розробляє медичні інформаційні системи з 1996 року. З 2008 року її рекомендували у МОЗ України для впровадження в медичних установах.

На сьогодні цією системою послуговується близько півтори тисячі українських медичних закладів та більше як сотня медустанов країн Європи.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: