fbpx

ІФНТУНГ підписав меморандум про співпрацю з Торгово-промисловою палатою

Економіка 16:41, 08.05, 2024

Президент Івано-Франківської торгово-промислової палати Андрій Левкович та ректор Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу Ігор Чудик підписали Меморандум про співпрацю між Університетом та Палатою, інформує КУРС з посиланням на сторінку Палати у фейсбуці.

Предметом Меморандуму є співпраця у галузі освітньої, наукової, інноваційної, технічної діяльності та проведенні спільних заходів, проєктів і програм. Співпраця згідно з Меморандумом передбачає:

  • участь у спільних наукових та інноваційних проєктах, у тому числі в проєктах за грантової підтримки фондів країн Європейського Союзу, США та інших країн;
  • надання консультативної та експертної взаємної підтримки;
  • обмін інформацією,
  • організацію спільних семінарів, тренінгів, круглих столів тощо.
ІФНТУНГ підписав меморандум про співпрацю з ТПП

«Наша мета, наша стратегія – розширити напрямки діяльності, стати українським енергетичним університетом, і на цьому шляху досвід та міжнародні звʼязки і контакти Торгово-промислової палати, переконаний, стануть в пригоді. В нас є багато планів на майбутнє. Зокрема є ідея попрацювати в напрямку біоенергетики та інших сучасних напрямках…» – зазначив ректор ІФНТУНГ Ігор Чудик.

Андрій Левкович нагадав про візит до Івано-Франківська делегації Естонської торгово-промислової палати, в складі якої будуть також представники бізнесу в сфері біоенергетики. Так одразу народилася ідея допомогти ІФНТУНГ налагодити зв’язки й співпрацю з естонськими компаніями в галузі біоенергетики.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: