fbpx

ІФНТУНГ підписав меморандум про співпрацю з Сулейманським політехнічним університетом

Суспільство 16:53, 09.02, 2022

Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу підписав меморандум про співпрацю з Сулейманським політехнічним університетом (Іракський Курдистан).

Від ІФНТУНГ документ підписав ректор Євстахій Крижанівський, від партнерського університету – президент Алан Фарейдун Алі. Підписуючи меморандум, сторони засвідчили готовність до подальшої спільної наукової та інноваційної діяльності, інформує пресслужба ІФНТУНГ.

За словами ректора ІФНТУНГ Євстахія Крижанівського та проректора Максима Карпаша, співпраця між закладами вищої освіти буде взаємовигідною та плідною як в науковому, так і в освітньому аспектах, оскільки дасть можливість обмінюватися досвідом та ідеями, успішно реалізовувати наукові, освітні, експертні ініціативи та підсилить потенціал й ефективність діяльності сторін-партнерів.

В ІФНТУНГ є потужна матеріально-технічна база, яка сприяє кращому формуванню професійних навиків і забезпеченню якісної підготовки кваліфікованих фахівців, іракські студенти можуть продовжували навчання у виші, проходити стажування, здійснювати дослідження, а викладачі вишу зможуть ділитись досвідом і спільно з партнерами працювати над спільними освітніми й науковими проєктами.

Президент Сулейманського політехнічного університету Алан Фарейдун Алі зазначив, що університет нафти і газу – однин із пріоритетних закладів вищої освіти України у контексті розширення наукової й освітньої співпраці.

Загалом умови меморандуму передбачають: спільну наукову діяльність, обмін науковцями, викладачами, науковою інформацією, спільне проведення міжнародних науково-технічних симпозіумів, конференцій, семінарів та круглих столів. Також договори сприяють участі сторін в національних і міжнародних ініціативах щодо мобільності для студентів, аспірантів, науково-дослідних і викладацьких кадрів.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: