fbpx

ІФНТУНГ уклав угоду з Теплокомуненерго про підготовку спеціалістів

Суспільство 13:49, 26.02, 2021

Вчора, 25 лютого, Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу (в особі ректора університету Євстахія Крижанівського) та Івано-Франківськтеплокомуненерго (в особі директора Євгенія Герасименка)підписали договір про співпрацю у сфері освіти.

Підписання угоди супроводжували перший проректор Олег Мандрик та директор Інституту архітектури, будівництва та енергетики Мирослав Мазур. Реалізація договору має на меті вирішити питання підготовки фахівців зі спеціальності  «Теплоенергетика», інформує пресслужба вишу.

Сторони обумовили спільну науково-практичну та виробничо-комерційну діяльність з метою удосконалення освітнього процесу, розширення діапазону наукових досліджень, впровадження у виробництво інноваційних технологій, машин і обладнання.

Передбачається підвищення кваліфікації викладачів ІФНТУНГ та працівників «Івано-Франківськтеплокомуненерго».

До реалізації договору залучено кафедру будівництва енергоефективних споруд. Вона буде організовувати проведення практичних занять, навчальних та лабораторних практик, стажування студентів і викладачів університету за участю «Івано-Франківськтеплокомуненерго».

Крім того, ІФНТУНГ працюватиме над забезпеченням підприємства-партнера інформацією про перспективні наукові розробки з напрямів діяльності організації, надаватиме доступ до технічної бібліотеки, технічну допомогу в реалізації її виробничо-господарської діяльності.

У свою чергу, «Івано-Франківськтеплокомуненерго» гарантує студентам та науковцям вишу доступ до своїх виробничих потужностей та обладнання.

Тож студенти спеціальності «Теплоенергетика» зможуть надбати досвід роботи й практичні навики, а таке поєднання високо цінується на ринку праці.

Лише найважливіші новини Івано-Франківська та області у Telegram 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: