fbpx

ІФНТУНГ витратить на термомодернізацію гуртожитку та навчальних корпусів 6,3 млн євро

Суспільство 16:36, 19.06, 2021

ІФНТУНГ реалізовує проєкт «Вища освіта України» вартістю 6,3 млн євро, що фінансується Європейським інвестиційним банком (ЄІБ) та Північною екологічною фінансовою корпорацією (NEFCO).

Європейський інвестиційний банк разом з Міністерством освіти і науки України розпочали кредитну операцію, що співфінансується Північною екологічною фінансовою корпорацією (NEFCO) та Фондом Східноєвропейського партнерства з енергоефективності та довкілля («Фонд E5P»), метою якої є забезпечити фінансування довгострокової інвестиційної програми у сфері підвищення енергоефективності освітніх, дослідних та допоміжних об’єктів обраних університетів України, повідомляє пресслужба університету.

Переможець тендеру повинен провести повну термомодернізацію будівель університету, зокрема гуртожитку №7 та ключових навчальних корпусів університету – головного, 4, 5, 1, 9, 7 з дотриманням всіх чинних будівельних норм та європейських вимог щодо скорочення викидів СО2.

Замовник та Ініціатор: Ініціатором проєкту виступає Міністерство освіти і науки України (Ініціатор), при цьому кінцевими бенефіціарами контрактів на надання послуг є наступні 4 українські університети (Замовники):

  1. Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу
  2. Одеська державна академія будівництва і архітектури
  3. Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки
  4. Національний університет управління водними ресурсами та природокористування

Більш детальна інформація щодо тендеру за посиланням

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: