fbpx

Імені Романа Гурика: розпочався конкурс на здобуття 25 стипендій Героїв Небесної Сотні

Суспільство 17:50, 04.10, 2021

Міністерство освіти та науки України оголосило про початок з 1 жовтня конкурсу на здобуття державних іменних стипендій найкращим молодим вченим для увічнення подій Революції Гідності та вшанування подвигу Героїв України – Героїв Небесної Сотні.

Як повідомляє пресслужба МОН, відповідне рішення затверджено наказом міністерства.

У відомстві зауважили, що прийом документів триватиме місяць – до 1 листопада.

Варто зазначити, що щороку до Дня Гідності та Свободи призначаються 25 стипендій строком на один рік у розмірі двох прожиткових мінімумів для працездатних осіб, встановлених на початок року, кожна (наразі це близько 4,5 тис. грн). Виплата стипендій розпочинається з 1 січня наступного року після року, в якому проводиться конкурс на її здобуття.

Зокрема, призначається по п’ять стипендій у кожній з таких номінацій, як стипендія імені Дмитра Максимова, стипендія імені Назарія Войтовича, стипендія імені Романа Гурика, стипендія імені Устима Голоднюка та стипендія імені Юрія Поправки.

Вік претендентів, які висуваються на здобуття стипендії, станом на 1 січня року, в якому розпочинається виплата стипендій, не може перевищувати 35 років (включно) для осіб, які мають вищу освіту не нижче другого (магістерського) рівня, та 40 років (включно) для осіб, які мають науковий ступінь доктора наук або навчаються в докторантурі.

Кожен претендент обов’язково повинен мати вагомі наукові результати з того напряму, в якому працює або навчається. Вони підтверджуються такими формами, як монографії, наукові статті, зокрема в Web of Science, Scopus, Index Copernicus, охоронні документи на інтелектуальну власність тощо. Також неодмінно враховуватиметься активна громадська позиція кандидата.

КУРС писав, що Франківськ пам’ятає: у Меморіальному сквері вшанували Романа Гурика – Героя Небесної Сотні

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: