fbpx

Інвестиції у здоровий спосіб життя: як франківський забудовник підтримує спорт

Суспільство 09:20, 23.10, 2021

У сучасному світі будівництво набуває іншого формату. Звичні всім сірі однотипні будівлі замінюють сучасні комфортабельні житлові райони. А прогресивні ідеї рухають забудовників до реалізації нових проєктів, які стосуються усіх аспектів життя. І одну з ключових позицій у них займає активний фізичний розвиток.

На Прикарпатті спонсором спортивних змагань та цілих команд часто виступає будівельна компанія blago developer. Провідний забудовник бере активну участь у різних заходах та сприяє розвитку талановитої молоді.

За словами представників blago developer, підтримка спорту – важлива складова стратегії розвитку компанії. Для забудовника є цінним вкладати кошти в прогресивних юнаків та дівчат й допомагати організовувати масштабні події.

Івано-Франківськ як спортивний осередок

Щорічно в Івано-Франківську відбувається Frankivsk Half Marathon – один з найбільших та найстаріших півмарафонів Західної України. Захід збирає бігунів з різних куточків України та навіть світу, даючи змогу спробувати свої сили на великій дистанції. Крім того, організатори півмарафону проводять забіги на благодійних дистанціях, кошти з яких передаються на потреби міста. Це важлива соціальна функція, яку вирішила підтримати будівельна компанія blago developer, виступивши офіційним спонсором восьмого півмарафону.

Також забудовник бере участь у проведенні в Івано-Франківську всеукраїнських тенісних турнірів, спонсорує місцевих танцюристів, боксерів та представників інших видів спорту. Спонсорська підтримка місцевих талантів допомагає їм у досягненні високих результатів на національних та міжнародних змаганнях. Так, нещодавно франківчанка Соломія Ткачівська перемогла на світовому чемпіонаті з танців Dance World Cup, на який дівчина поїхала за сприяння blago developer.

Підтримка атлетів

Забудовник blago developer активно допомагає атлетам Прикарпаття, спонсоруючи силові змагання. Цього року компанія взяла участь у встановленні національного рекорду України. На День будівельника в Івано-Франківську найсильніші жінки України Ольга Лящук, Маргарита Кучина та Ганна Васюк протягнули 5 бетономішалок загальною вагою 78 тонн 130 кг на 614 см. В той же день харків’янка Ганна Васюк встановила ще один рекорд, піднявши гантель завважки 67,5 кг.

Талановита спортсменка має чималі амбіції, реалізація яких відбувається теж за підтримки забудовника. Компанія blago developer взяла на себе фінансування поїздки Ганни Васюк на світові ігри Official Strongman Game, що відбудуться 12-14 листопада у Флориді.

Створення футбольної команди

Особливу увагу забудовник приділяє розвитку місцевих футболістів. Тривалий час компанія була спонсором футбольної команди «Юність» Верхня. І вже цього літа відбулася велика подія для blago developer – створення власної ФК «Blago-Юність».

Народження нової футбольної зірки відбулося в результаті об’єднання гравців з «Юність» Верхня та «УКД-Благо». Новий логотип, нова спортивна форма зарядили спортсменів на досягнення, які потішили прихильників вже з перших ігор. Сильна духом та підготовкою команда успішно завершувала матч за матчем і вже 20 вересня стала почесним переможцем турніру та володарем Кубку областей України 2021.

Також цього року blago developer виступить партнером відомого футбольного клубу «Ураган» у проведенні матчів Ліги чемпіонів УЄФА. Вперше Івано-Франківськ прийматиме футзальні матчі європейського рівня. Підтримка забудовником такого заходу важлива для популяризації міста за межами України.

Спортивна складова у будівельних проєктах

Компанія проповідує активний спосіб життя і цю цінність реалізує у своїх проєктах. На території кожного житлового комплексу передбачені сучасні спортивні майданчики. Також при виборі локації будівництва забудовник обирає райони з розвиненою інфраструктурою, щоб мешканці мали можливість відвідувати спортивні заклади поруч з домом. Так, популярний у мікрорайоні Пасічна ЖК Comfort Park будується поруч з великим спортивним комплексом. У котеджному містечку Franko River Club передбачені тенісні корти та тренажерний зал. Елітний житловий комплекс Parus, район Manhattan та Manhattan UP розташовані на березі озера, навколо якого облаштовані бігова й велодоріжки.

Забудовник має великі плани з розбудови міста і надалі братиме активну участь у спортивних заходах. Для компанії підтримка прогресивної молоді – запорука формування здорової та сильної нації, що є головним рушієм зростання нашої країни.

Ознайомитися з проєктами компанії blago developer можна на офіційному сайті: blagodeveloper.com

Реклама

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: