fbpx

Інвестиції в нерухомість: як обрати вигідний об'єкт для капіталовкладень

Суспільство 14:16, 13.02, 2020

Нерухомість залишається одним з найбільш надійних видів капіталовкладень. Інвестори, купуючи нові метри квадратні, планують вберегти від знецінення і примножити свій прибуток. Причина цьому одна: за останні 10 років в Івано-Франківській області на первинному ринку нерухомості не спостерігається цінових падінь, а отже ризики прогоріти мінімальні.

Аналітичний центр компанії blago developer проаналізував, як не помилитись та обрати вигідний об’єкт для інвестування.

Спершу потрібно врахувати, що є приміщення різного призначення – комерційне та житлове. У кожне з них можна інвестувати, але прибуток буде різний.

Незалежно від типу приміщення інвестори звертають увагу на локацію житлового комплексу та якість будівництва. В Івано-Франківську об’єкти для вигідного капіталовкладення будує компанія blago developer – комплекси розташовані в різних частинах міста, кожен з яких передбачає наявність власної інфраструктури, а отже зручних комерційних приміщень та комфортних квартир.
Перш ніж обирати об’єкт капіталовкладень, експерти рекомендують визначитись із його видом:

– Готова квартира. Такий вид інвестування підходить тим, хто планує отримувати дохід від здачі житла в оренду або перепродажу у майбутньому. Якщо ж вам підходить пасивний довготерміновий дохід, то врахуйте, що він передбачає ще й певні витрати. Аби заселити орендаря, потрібно першочергово зробити ремонт. Окупиться таке капіталовкладення впродовж декількох років.

– Інвестиції у будівництво нерухомості. Інвестор у цьому випадку отримує більший прибуток, ніж при здачі житла в оренду. Зазвичай цифра зростає до 40% від суми вкладу. Дохід від такого житла інвестор зможе отримувати вже одразу після здачі будинку в експлуатацію. Краще купувати квартири на початку будівництва житлового комплексу напряму у забудовників, це дозволить отримати прибуток, на 30-50% більший від початкової суми вкладу.

– Комерційна нерухомість. Такі приміщення можна використовувати під офіси, ресторани, торговельні площі. Комерційну нерухомість можна перепродати, здавати в оренду або ж відкрити тут свою справу. Окуповуються такі приміщення від 3 до 5 років.

Зазначимо, інвестування у нерухомість варто розглядати як довгострокову перспективу. Аби почати отримувати стабільні доходи, потрібно не гаяти часу, тому що вартість нерухомості постійно зростає, а також вміло враховувати тренди ринку.

Купити квартиру чи комерційне приміщення від надійного забудовника blago developer для вдалих інвестицій можна у Містечку Соборне, ЖК Comfort Park, Паркова Алея, Manhattan, Main House, Авторський, комплексі елітних апартаментів Parus та Royal Hall.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: