fbpx

iPay.ua - швидкий та надійний переказ грошей

Суспільство 20:12, 27.11, 2019

На сьогодні операція переказу грошей дуже популярна. Це пов’язано з тим, що люди проживають у різних місцях, але фінансово забезпечують свою родину чи просто такий вид обирають для подарунка. Особливо важливою стала така можливість, коли українці масово почали виїжджати за кордон на заробітки. Тому кожен шукає надійний і зручний спосіб передачі грошей.

Саме таким є сервіс iPay.ua https://www.ipay.ua/ua/p2p, який є зручним і безпечним, виконуючи свою основну функцію грошових переказів швидко на картку будь-якого українського банку. Сервіс є сучасною Інтернет-платформою, що здійснює грошові перекази та онлайн-платежі. Співпрацює з провідними платіжними світовими системами – Visa та MasterCard. Своєю роботою сервіс став лідером ринку онлайн-платежів, партнерами якого є найбільші банки України і безліч відомих компаній. Даний ресурс заслужив повагу та оцінений багатьма користувачами, бо надійно та легко кожного дня розв’язує тисячі фінансових питань. Використовуючи найсучасніші технології захисту, процес стає ще більш безпечним. Просто, зручно, у будь-який час, через Інтернет ви виконаєте переказ за лічені хвилини.

iPay.ua - швидкий та надійний переказ грошей 1

Як і що пропонує iPay.ua

Переказ коштів — швидкий і вивірений.
Сплата боргу чи квитанції у найкоротший період, щоб не допустити штрафу
Користування сервісом цілодобово
Впорядкування своїх витрат – встановлення послуги регулярних платежів
Не потрібно вистоювати довжелезні черги та витрачати свій час – сплачуйте де завгодно, вигідно для вас
Сплачувати стало зручно, економно та безпечно.
Як переказати гроші на картку будь-якого банку?
Це дуже просто для будь-якого користувача. Вам лише треба дотримуватися наступних дій:

  • ввести номер вашої банківської картки, CVV-код і термін дії;
  • ваш мобільний номер;
  • суму переказу;
  • номер картки, на який буде зарахований переказ, додатково можна вказати контакти одержувача для його повідомлення про зарахування коштів на рахунок.

Через декілька хвилин переказ буде виконаний і кошти надійдуть на вказану вами картку.
Сайт розробив вигідні умови та тарифи. Комісія складає 1% від суми переказу + 5 гривень. Це сплачує відправник. Одержувач, де б він не знаходився, отримає гроші на картку. iPay.ua гарантує захист ваших даних, які ретельно шифруються. Використовується система анти-фрод, яка одразу розпізнає і блокує шахраїв. Найголовніше те, що клієнти та банки довіряють сервісу багато років, тому це є мотивацією для розвитку та удосконалення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: