fbpx

ІТ-волонтери створять для Прикарпаття інвестиційний паспорт

Суспільство 14:29, 20.07, 2022

Ще від початку повномасштабного вторгнення росії в області розпочала роботу потужна команда ІТ-волонтерів – DUST.Foundation. Вони допомогли розробити систему реєстрації внутрішньо переміщених людей. Завдяки їй уже в перший місяць було врегульовано питання першочергової реєстрації і внутрішньо переміщені особи отримували тимчасові посвідчення. Про це повідомила голова обласної військової адміністрації Світлана Онищук у фейсбуці.

Онищук зазначила, що співпраця з командою IT-волонтерів продовжується. На сьогодні в області розроблено систему для релокованих підприємств. Сюди вносять вільні земельні ділянки, будівлі, зокрема, де вони знаходяться, на яких умовах інвестори можуть їх отримати. Тобто створюється повний пакет інформації з якісним описом для потенційних донорів та компаній.

«Зараз ми активно наповнюємо цю систему, зокрема, разом з ініціативою Save Business Now, – каже Світлана Онищук. – Війна скоро завершиться, і ми хочемо, щоб ця платформа стала постійно діючим інструментом, а у майбутньому інвестиційним паспортом області».

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: