fbpx

Івано-Франківська обласна дитяча лікарня має нового медичного директора

Суспільство 14:50, 05.08, 2022
НА ФОТО: новий медичний директор праворуч

В Івано-Франківську обласну дитячу клінічну лікарню призначений новий медичний директор Ярослав Семкович.

Про це повідомив у фейсбуці гендиректор ОДКЛ Тарас Мельник.

Ярослав Семкович – кандидат медичних наук, доцент кафедри дитячих хвороб післядипломної освіти, дитячий лікар-анестезіолог («Вища кваліфікаційна категорія»), лікар-педіатр («Вища кваліфікаційна категорія»), лікар-анестезіолог («Спеціалізація»), військовий анестезіолог.

В січні 2015 року мобілізований до лав Збройних Сил України. Служив військовим анестезіологом в 61 військово-медичному госпіталі на території Донецької області. Демобілізований у 2015. Нагороджений Президентом України орденом “За мужність” III ступеня.

В травні 2018 року пройшов стажування в Тартуській університетській клініці анестезіології та інтенсивної терапії, Естонія. В жовтні 2018 пройшов сертифікований курс Американської Асоціації Серця (АНА) і став інструктором з надання допомоги хворим із гострими кардіологічними станами.

З 2019 року є інструктором курсу «Підтримка життя під час травми. Українська програма», ГО «Захист патріотів».

В 2022 році пройшов стажування у Франції, місті Мец, на базі тренінгового центру UOSSM з надання допомоги в екстремальних ситуаціях та при бойових діях. Отримав сертифікат інструктора.

На постійній основі проводить тренінги, майстер-класи, фахові школи з базових реанімаційних заходів та критичних станів у дітей для лікарів-педіатрів, сімейних лікарів, лікарів медицини невідкладних станів, що підпорядковуються ІФ ДОЗ ОДА.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: