fbpx

"Івано-Франківськгаз" частину коштів спрямує на інфраструктуру східних та центральних областей України

Суспільство 12:46, 15.03, 2022

Частину плати споживачів за розподіл газу «Івано-Франківськгаз» спрямує на підтримку критичної інфраструктури східних та центральних областей України, інформує пресслужба компанії.

Кошти, сплачені споживачами, спрямовуються на забезпечення роботи критичної інфраструктури. Не менш важливою складовою витрат є податки до місцевого і державного бюджетів. Адже сьогодні як ніколи потрібно поповнювати казну, забезпечити економічний тил країни. Окрім того, частину коштів буде спрямовано і на забезпечення функціонування газорозподільної системи на територіях, які страждають від обстрілів загарбників.

«Наші колеги-газовики в багатьох областях України працюють в надскладних умовах. Обстріли окупантів щоденно руйнують газопроводи. Для відновлення газопостачання людям газовики під кулями ремонтують мережі. І сьогодні ці відважні фахівці, щоб не залишитися без зарплати та необхідних матеріалів для відновлення мереж, потребують допомоги», – кажуть газовики «Івано-Франківськгазу».

Таким чином, сплачуючи рахунки за розподіл газу вчасно, споживачі роблять вклад не лише в безперебійне газопостачання свого регіону, а й допомагають іншим областям України, де через війну такої можливості немає.

Нагадуємо, сплатити за розподіл газу без комісії відтепер можна через сервіси 104.ua: особистий кабінет на сайті 104.ua та оновлений мобільний додаток 104.ua. Суму до сплати можна дізнатися за допомогою онлайн-сервісів чи з паперових рахунків, які споживачі отримають уже цього тижня.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: