fbpx

"Івано-Франківськгаз Збут» попередив про припинення поставок газу майже 6000 клієнтів

Суспільство 14:42, 13.03, 2020

Найбільша кількість боржників живе в Івано-Франківську, а також у Снятинському та Калуському районах.

«Івано-Франківськгаз Збут» повідомляє, що станом на 1 березня 2020 року заборгованість за газ клієнтів компанії становить 619 млн грн, що на 26% менше, ніж минулоріч.

Від початку цього року надіслано клієнтам-боржникам 5693 письмових повідомлення про припинення поставок газу на загальну суму 23 млн грн, пише Главком.

«Найбільшу кількість повідомлень надіслали клієнтам в Івано-Франківську, а також у Снятинському та Калуському районах», – наголошують у компанії.

В компанії пояснюють, накопичення боргів і несвоєчасні розрахунки ставлять під загрозу стабільне постачання газу для споживачів Прикарпаття. Щоб забезпечити безперебійне газопостачання своїм клієнтам,  компанія повинна вчасно розраховуватися з НАК «Нафтогаз Україна» за уже спожиті обсяги природного палива.

«Що стосується злісних боржників, які накопичують борги, то згідно з чинним законодавством компанія-постачальник газу змушена припиняти їм поставки газу. Першим кроком до цього є письмове попередження про припинення газопостачання. В разі непогашення боргу, відповідно до «Правил постачання природного газу», після отримання повідомлення газопостачальна компанія надає відповідне доручення оператору ГРМ на відключення газу та стягнення боргу в судовому порядку», – повідомляє начальник відділу продажів фізичним особам «Івано-Франківськгаз Збуту» Леся Хараїм.

З початку року було відключено 563 домогосподарства. Після припинення газопостачання майже 80% споживачів погашають заборгованість протягом кількох днів.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: