fbpx

"Івано-Франківськтеплокомуненерго" оштрафували на 9 млн грн за надмірні викиди в атмосферу

Суспільство 10:10, 25.10, 2021

ДМП “Івано-Франківськтеплокомуненерго” доведеться сплатити близько 9 мільйонів гривень за наднормативні викиди в атмосферу без спеціального дозволу.

Рішенням Господарського суду Івано-Франківської області задоволено позов Державної екологічної інспекції Карпатського округу про стягнення з ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» 8 037 192 грн 30 коп. шкоди, заподіяної наднормативними викидами в атмосферне повітря без відповідного дозволу, інформує Державна екологічна інспекція Карпатського округу.

Окрім того, 4.10.2021 р. Постановою Західного апеляційного господарського суду залишено в силі рішення Господарського суду Івано-Франківської області від 26.04.2021 р. про задоволення позову Державної екологічної інспекції Карпатського округу про стягнення з ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» 814 856 грн 56 коп. за аналогічні порушення.

Загалом підприємству доведеться сплатити 8 852 048 грн у фонд охорони навколишнього природного середовища за наднормативні викиди в атмосферу без спеціального дозволу.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: