fbpx

Івано-Франківський медуніверситет почав посівні роботи на «Ботанічному городі»

Суспільство 12:48, 25.03, 2022

У четвер, 24 березня, почались планові посівні роботи на науково-дослідному полі медуніверситету. Щороку на ботанічному городі площею 20 га університет вирощує озиму пшеницю, а також овес, сою, буряк, моркву, багаторічні трави. Зібраний урожай, зокрема, використовується для годівлі піддослідних тварин у віварії, з якими працюють науковці та студенти у дослідницьких лабораторіях.

«Зважаючи на становище у державі, цього року ми збільшуємо посів зернових культур, і моя задача, щоби поле було доглянуте та вчасно зібране, – говорить директор науково-дослідного поля «Ботанічний город» Володимир Винничук. – Все це треба для забезпечення належного навчального процесу».

Крім того, з власної пшениці роблять муку для мережі студентських їдалень, випікають хліб та булочки для студентів. Університет також має 15 бджолосімей, і мед з університетської пасіки додають до студентської випічки.

Їдальня в ІФНМУ робить випічку з пшениці з Ботанічного городу

«Незважаючи на труднощі, які принесла війна, ми працюємо. Надихаємо одне одного на роботу і на перемогу, – говорить ректор університету Микола Рожко. – Після перемоги треба мати багато сил та ресурсів, щоби швидко все відродити і відбудувати. Тож працюємо кожен на своєму місці».

Медунівесритет почав посівні на Ботанічному городі

Також ректор повідомив про планові роботи з підготовки університетських приміщень для потреб військово-цивільної адміністрації.

«Оскільки наші іноземні студенти зараз навчаються дистанційно, проводимо поточні ремонтні роботи у їхньому гуртожитку. А в разі необхідності зможемо надати той корпус для поселення переселенців», – зазначає Микола Рожко.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: