fbpx

Із ректором на діалог: як в ІФНТУНГ покращують внутрішню комунікацію

Суспільство 12:33, 14.06, 2023

12 червня 2023 року в ІФНТУНГ відбулася діалогова зустріч між представниками адміністрації і підрозділів університету, студентського містечка, студентами, викладачами, мешканцями гуртожитків, включно з внутрішньо переміщеними особами. Учасники обговорили внутрішньоорганізаційну комунікацію університету та окреслили кроки задля її покращення.

У колі діалогу адміністрацію університету представляв ректор Ігор Чудик. За його словами, «такий формат заходів необхідно масштабувати і зробити регулярним, адже він дає змогу краще почути потреби тих, хто навчається, працює в університеті, проживає в гуртожитках. Без поєднання зусиль кожної зі сторін побудова ефективної комунікації, а в подальшому і спільного майбутнього є неможливою».

СпільноМи організувало діалог в ІФНТУНГ

Директорка студмістечка Валентина Качала впевнена, що з новопризначеним ректором ефективна комунікація з адміністрацією університету стане реальністю. Брак такої комунікації досі поглиблював проблеми в гуртожитках, де спільно мешкають ті, хто навчається, працює і вимушено переїхали до Івано-Франківська. Представникам внутрішньо переміщених осіб (ВПО) зустріч допомогла відчути себе залученими і включеними в життя університету як спільноти. Так, Наталя Бугеря, ВПО з Луганської області, яка більше року разом із сім’єю мешкає в гуртожитку університету, зазначила, що «за звичайних умов ми б не познайомилися, не поспілкувалися, не розказали б про свої проблеми. А в такому просторі усі сторони нас почули».

Завдяки діалогу студенти можуть налагодити якісніший зв’язок із викладачами і дирекцією інститутів, висловити своє бачення недоліків освітнього процесу, різних форм навчання в університеті. Як зазначив студент і член профкому Іван Гой, «у час, коли ми будуємо нову Україну з новою освітою, важливо розуміти і чути одне одного».

ГО СпільноМи організувало зустріч з ректором в ІФНТУНГ

Діалогову зустріч фасилітувала Віра Кудлач, голова правління громадської організації «СпільноМи», сертифікована фасилітаторка і медіаторка, доцентка кафедри суспільних наук ІФНТУНГ.

«Діалог – це не просто розмова двох людей, а підготовлений багатосторонній процес, простір, в якому люди чують одне одного і відкрито говорять про те, що є важливим для них. Шляхом налагодження діалогу наша ГО підтримує людей у пошуку сенсів і побудові довірливих стосунків», – зазначила пані Віра.

Зустріч стала підсумковою в проєкті «Налагодження ефективної взаємодії в громаді», який реалізувала ГО у співпраці зі студмістечком ІФНТУНГ. Проєкт включав проведення серії тренінгів, розробки і презентації інформаційної листівки з основ ефективної комунікації для працівників, студентів і мешканців гуртожитків ІФНТУНГ включно з ВПО. Детальніше про діяльність організації читайте тут.

Заходи проводилися в рамках субгранту проєкту Re:Ukraine project за фінансової підтримки Європейського Союзу, що реалізується ГО «Інститут аналітики та адвокації». Їхній зміст є виключною відповідальністю субгрантера проєкту Re:Ukraine ГО «СпільноМи» і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: