fbpx

Калушани зможуть отримати допомогу на індивідуальне опалення

Суспільство 18:35, 28.07, 2022

Калушани, які були споживачами послуги з централізованого теплопостачання від КП “Калуська енергетична Компанія” станом на 01.04.2022 року, мають право на отримання одноразової матеріальної допомоги на встановлення індивідуального опалення. Відповідне рішення прийняте на сесії Калуської міськради, повідомив міський голова Калуша Андрій Найда.

Для отримання допомоги необхідно подати заяву на ім’я міського голови (подається у ЦНАП за адресою м. Калуш, вул. Б. Хмельницького, 52) та такі документи:

  • 1) копію паспорта з пред’явленням його оригіналу;
  • 2) копію ідентифікаційного коду з пред’явленням його оригіналу;
  • 3) довідку з ЦНАПу про склад зареєстрованих;
  • 4) копії документів щодо права власності (користування) житловим приміщенням;
  • 5) копію технічного паспорта житлового приміщення;
  • 6) згоду на збір та обробку персональних даних;
  • 7) банківський рахунок (за наявності).

“Документи передаються на розгляд комісії з надання одноразової матеріальної допомоги для встановлення опалення. Комісія приймає рішення про перелік громадян, яким надається допомога для встановлення опалення, та про розмір такої допомоги, яке оформляється відповідним протоколом її засідання. На підставі протоколу управління соціального захисту населення міської ради готує відповідний проєкт рішення виконавчого комітету”, – пояснює Найда.

Для власників однокімнатної квартири у багатоквартирному будинку виплата становиме 4500 гривень; для двокімнатної квартири  — 6500 гривень; трикімнатної — 8500 гривень; чотирикімнатної і більше — 10 500 гривень.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: