fbpx

Калушанин Юрій Констанкевич отримав бойову нагороду "Срібний хрест"

Суспільство 09:12, 30.07, 2023

Нагрудний знак «Срібний хрест» від головнокомандувача Збройних сил України Валерія Залужного отримав начальник групи сил підтримки 79 батальйону 102 бригади ТрО старший лейтенант Юрій Констанкевич.

Новину повідомив міський голова Калуша Андрій Найда.

На війні Юрій з першого дня. Був командиром інженерно-саперного взводу. Сьогодні – начальник групи сил підтримки (інженерної служби).

Офіцер – випускник Калуського ліцею №10. Вищу освіту здобув у Національному університеті “Одеська юридична академія” та в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка на факультеті філософії. Доктор філософії в галузі права.

Калушанин Юрій Констанкевич отримав бойову нагороду "Срібний хрест" 1
Юрій Констанкевич

Довідково: Нагрудний “Срібний хрест” – відзнака Головнокомандувача ЗСУ. Нагрудним знаком “Срібний хрест” нагороджуються офіцери ЗСУ за особистий внесок у справу розбудови й розвитку Збройних сил України, успішне виконання бойових завдань під час проведення об’єднаних, антитерористичних операцій, а також операцій з підтримання миру та безпеки, високі показники у бойовій підготовці, бездоганне несення бойового чергування, вартової (внутрішньої) служби у повсякденній діяльності.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: