fbpx

Калуським священникам порадили обмежити служби і дезінфікувати храми

Суспільство 13:19, 15.03, 2020

Заступниця міського голови Калуша Любов Максимович зустрілася з керівниками релігійних організацій Калуської ОТГ з приводу вжиття заходів для запобігання поширенню вірусу COVID-19 у церквах.

Любов Максимович акцентувала увагу на рішенні комісії рекомендувати керівникам релігійних організацій обмежити масові заходи релігійного характеру.

Медики розповіли священникам про ризики ураження вірусом, світову статистику захворюваності та летальних випадків, форми перебігу хвороби, джерела вірусу, умови його життєстійкості, способи профілактичних заходів, повідомляє пресслужба Калусьої міської ради.

Митрофорний протоієрей Православної Церкви України, настоятель Собору Всіх Святих Землі Української отець Григорій Мороз закликав керівників релігійних організацій інформувати прихожан старшого віку, які є найбільш вразливою категорією до ускладнень, спричинених вірусом COVID-19, на період карантину обмежити відвідування релігійних служінь.

Отець також  звернувся до представників влади та Лабораторного центру з проханням допомогти в придбанні бактеріоцидних ламп для належної дезінфекції приміщень храмів.

Заступником міського голови та представниками Лабораторного центру була запропонована допомога в проведенні дезінфекції приміщень культових споруд та приміщень, пристосованих під молитовні, допомога в пошуку антибактеріоцидних засобів, інформативна співпраця.

Керівники релігійних організацій виявили готовність до співпраці з органами державної влади та органами місцевого самоврядування з пошуку шляхів попередження та профілактики захворювання.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: