fbpx

Капсулу часу закладено! В Івано-Франківську будується розумне котеджне містечко. Що про нього відомо?

Суспільство 09:00, 06.04, 2021

20 березня на території будівельного майданчика майбутнього котеджного містечка OZON Village заклали капсулу часу. Дата обрана не випадково: у День весняного рівнодення починали важливі справи ще наші пращури.

команда проєкту і засновники OZON Development – Любомир Кітраль і Олег Шеремета
Команда проєкту і засновники компанії OZON Development

Таким чином, дотримуючись традицій, компанія OZON Development відзначила початок будівництва котеджного містечка OZON Village. На події були присутні жителі міста, гості зі Львова та США, а також команда проєкту і засновники OZON Development – Любомир Кітраль і Олег Шеремета.

засновники містечка OZON Development – Любомир Кітраль і Олег Шеремета
Засновники OZON Development – Любомир Кітраль і Олег Шеремета

Після офіційної частини і підписання послання майбутнім поколінням на учасників заходу чекав святковий фуршет із живою музикою. Поки гості знайомилися і ділилися враженнями у теплій і невимушеній атмосфері, ми з’ясували деталі проєкту OZON Village.

Відео сюжет з події можна глянути тут:

Надія Шалімова – керівник відділу продажу та маркетингу OZON Development, Івано-Франківськ:

В OZON Village встановили капсулу часу

Капсула часу – давня світова традиція у будівництві. Для нас це не просто символ старту будівництва. Це також символ початку нової котеджної культури, яку ми просуваємо в Івано-Франківську, докладаючи усі свої знання та досвід у будівництві. Проєкт OZON Village відображає наш світогляд та цінності, яких дотримуємося в нашій компанії.

Капсулу закладено на місці майбутньої стели при в’їзді у містечко. На цьому майданчику не буде інших об’єктів. Урочисте розкриття капсули відбудеться після завершення будівництва за участю мешканців OZON Village. Адже хто як не вони зможуть оцінити нашу роботу?

Любомир Кітраль – співзасновник OZON Development, Івано-Франківськ:

OZON Village - сучасне містечко на околиці Франківська

Ідея капсули виникла також і через саме місце. Колись тут поблизу розташовувалися мисливські угіддя і мисливський двір короля Данила Галицького. Тепер, майже 700 років потому, тут буде суперсучасне котеджне містечко європейського зразка.

Приємно, що саме наша компанія впроваджує нову філософію заміського життя, коли важливим є не лише місце, а й середовище проживання в широкому сенсі. До цього поняття відносяться і наявність власної прибудинкової території, і інфраструктура, і архітектура, і навіть спільнота.

Місце розташування містечка, як бачите, мальовниче. З одного боку Карпати, з іншого – місто. До нашої Ратуші – 11 км. Рекреаційна зона становить 0,8 га. Але інфраструктура всередині містечка абсолютно міська: комунікації, дороги, тротуари, спортивні й дитячі майданчики, басейн, бігові доріжки і навіть футбольне поле за стандартами ФІФА.

Однак все це – виключно для мешканців OZON Village. У проєкті передбачена охорона території – стороннім вхід і в’їзд обмежений. Картинка з камер відеоспостереження буде транслюватися на пульт охорони. Безпека – важлива складова для нормального життя. Функції охорони, а також технічного обслуговування інфраструктури та прибирання території візьме на себе керуюча компанія.

Хочеться створити сприятливу теплу атмосферу, коли всі свої і всі ставляться одне до одного з довірою і повагою. У такому середовищі хочеться жити. До речі, ми з Олегом теж будемо частиною спільноти OZON Village. Наші сім’ї чекають не дочекаються на новосілля, тому в наших інтересах скоріше втілити проєкт.

Олег Шеремета – співзасновник OZON Development, Івано-Франківськ:

OZON Village - розумне котеджне містечко в Івано-Франківську

Зазвичай будівельники у капсулах часу обіцяють будувати “на совість”. Принаймні так було за часи СРСР. Погодьтеся, звучить досить примарно. Тому ми зробили наше послання більш конкретним: Ми будуємо за технологією, адже поняття “на совість” кожен розуміє по-своєму. Європейський стандарт – це і технологія будівництва, і матеріали, і показники енергоефективності будинків, до яких у нашій країні лише прагнуть.

Наприклад, енергозберігаючі будинки з’явилися в Європі понад 20 років тому. Однак в Україні досі часто будують за старими стандартами. Ми прийшли до висновку, що тут вже сформувався сегмент клієнтів, які при виборі житла орієнтуються не на ціну за квадрат, а на сучасні технології і якість матеріалів. Такі клієнти багато поїздили по світу, тому їм є з чим порівнювати.

Якщо коротко, ефективність матеріалів преміум-сегменту є помітно вищою, як і термін експлуатації. Зовнішні стіни будинків ми утеплюємо мінеральною ватою 150 мм, а дах – мінеральною ватою 300 мм. Навряд чи такий підхід до енергоефективності можливо реалізувати у будівництві житла низького або середнього цінового сегменту.

Що стосується архітектурних особливостей, то ми взяли за основу актуальний стиль Барнхаус. Такі будинки виглядають сучасно, лаконічно і естетично. А завдяки якісному утепленню можна не переживати за високі стелі та великі площі скління. Всередині будинку світло, просторо, тепло взимку і прохолодно влітку. При традиційному будівництві ці характеристики вважаються взаємовиключними.

Крім «пасивного енергозбереження», ми також застосовуємо SMART-системи, які контролюють електроенергетичний баланс будинку. Тобто котеджі OZON Village не тільки економлять тепло та енергію, але і можуть виробляти власну електрику завдяки сонячним панелям. Ця додаткова опція передбачена для наших клієнтів.

Як працює система, можна побачити на нашому сайті https://ozon-ltd.com/. Там також можна подивитися дизайн котеджів та детальнішу інформацію про котеджне містечко. Ми розробили кілька варіантів рішень з різною житловою площею. Приємно, що ми впроваджуємо у рідному місті нові стандарти елітного житла.

Реклама

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: