fbpx

Карантин підігріває зацікавленість іванофранківців у купівлі власної квартири

Суспільство 13:30, 12.01, 2021

Карантин. Це слово так міцно вкорінилося в нашій свідомості, що, здається, стало визначальним для нашого буття. Лишень подумати: українці живуть в умовах карантину вже майже дев’ять місяців. Перманентний карантин вже став нашою звичкою, невід’ємною складовою нашого побуту.

І в принципі можна було б з ним миритись, якби не регулярні спроби Уряду внести ті чи інші корективи у його перебіг. То наші урядовці придумають карантин вихідного дня, то іще якісь новації. От і після Різдва українців очікують чергові посилення карантинних обмежень, які триватимуть з 8 по 24 січня. «Зимові канікули заради безпеки», «обмежений локдаун»… – назв новим обмеженням в народі дали багато… Зараз точиться чимало розмов, чи є насправді підстави для їх введення і чи дійсно вони є виправданими. Втім, зрозуміло одне: карантин – це насамперед відсутність стабільності, це невпевненість у завтрашньому дні.

Та є і позитивні моменти. Невпевненість у завтрашньому дні спонукає тих, у кого ще залишились вільні кошти, вкладати їх у щось, що завжди залишатиметься твердим і стабільним. А що може бути стабільнішим, ніж власне житло? Карантин – не найкращі часи для бізнесу. Та й з найманої роботи можуть звільнити. А от житло завжди залишиться в ціні. Таким чином, як-то кажуть, немає лиха без добра. Часом люди роками збирають гроші на нову квартиру, та все ніяк не наважуються її придбати – завжди знаходиться щось більш нагальне, потрібне і дешеве. Інша справа, коли придбання власного житла – чи не єдиний спосіб зберегти (а то і примножити) заощадження.

Це підтверджує ситуація на ринку житла у третьому та четвертому кварталах 2020 року, коли, за оцінками експертів аналітичного центру blago developer, попит на житло не лише стабілізувався після шоку, спричиненого весняним локдауном, а й суттєво зріс.

Зауважимо, що карантин дає можливість не лише наважитись придбати власні квадратні метри, а й зробити там пристойний ремонт – спокійно, не поспіхом самостійно або з товаришами зробити те, на що в нормальних умовах так не вистачає вільного часу. І саме під час карантину у багатьох іванофранківців такого вільного часу з’явилося більш ніж достатньо. А відтак є можливість зробити те, для чого у звичних умовах довелося б наймати бригаду майстрів, витрачаючи кошти не лише на будівельні матеріали, але й на оплату праці робітників.

Врешті-решт, саме пандемія змусила наших людей переосмислити саму філософію житла, змусивши їх довіряти тим проєктам, які забезпечать максимальну противірусну безпеку та максимально наблизять до вашого помешкання всю необхідну інфраструктуру. Бо ж саме під час пандемій і карантинів як ніколи відчуваєш справедливість твердження «мій дім – моя фортеця».

Ця обставина змушує також і девелоперів вишукувати такі формати проєктування та будівництва житлових комплексів, які максимально відповідатимуть новим прагненням громадян.

Своєрідною точкою дотику переосмислених уподобань покупців і творчих пошуків забудовників, зокрема, стало будівництво житлових комплексів за принципом “Live. Work. Play.” («Живи. Працюй. Розважайся»). Знаково, що нова тенденція у проєктуванні та будівництві житла, у філософію якої закладено саме поєднання в одному житловому комплексі усієї необхідної інфраструктури – навчальної, розважальної, торгівельної тощо – у форматі такого собі міста в місті, з’явилася саме в період однієї з найнебезпечніших пандемій в історії людства, а відтак одразу завоювала прихильність багатьох людей, в тому числі і в Івано-Франківську.

Нагадаємо, саме компанія blago developer стала піонером у проєктуванні та будівництві житла за принципом “Live. Work. Play”. В тій чи іншій мірі цей принцип втілено в усіх житлових комплексах, квартири у яких сьогодні компанія пропонує своїм клієнтам. Це і житлові комплекси класу комфорт Містечко Соборне, Comfort Park, Chocolate, Паркова Алея, і містечка бізнес-класу Авторський,  Manhattan, Main House, і елітні житлові комплекси Parus та Royal Hall.

Втім, своєрідним вінцем застосування у місті Івано-Франківську нової концепції став житловий комплекс нової формації Family Plaza, при проєктуванні якого принцип міста в місті було доведено до досконалості і доповнено принципом планування квартири під кожну конкретну сім’ю. Тож будьте здорові і не гайте часу під час карантину!

Реклама

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: