fbpx

"Карітас Коломия" передав 366 генераторів соціальним закладам та об’єктам критичної інфраструктури

Суспільство 13:44, 26.01, 2023

Благодійний фонд “Карітас Коломия” завдяки благодійному Архієпархіальному центру “Карітас Оломоуц” Чеської Республіки (Arcidiecézní charita Olomouc) отримав 366 генераторів. Їх передали у парафіяльні Карітаси малих та великих громад, геріатричні будинки, будинки сімейного типу, патронатні сім’ї та в об’єкти критичної інфраструктури, інформують у пресслужбі БФ “Карітас Коломия”.

“Ця допомога продовжила звичну діяльність усіх цих структур, адже усі вони не могли нормально функціонувати без світла”, – йдеться в повідомленні.

Особливо відчули вимкнення світла батьки, які мають школярів. Так, пані Надія, яка є прийомною матір’ю десятьох дітей, на початку, коли почали вимикати світло і сім’я ще не мала генератора, продумували найрізноманітніші шляхи, щоб діти встигали виконувати домашні завдання:

“Не можу вам передати, наскільки важко було без світла. Не вистачало терпіння. Діти приходили зі школи, потрібно робити домашнє завдання, світла немає, а на вулиці темно. Я давала їм вечеряти і відправляла спати, а о 5 ранку будила і тоді вони робили домашнє завдання. А як по-іншому?” — ділиться Надія.

Жінка каже, відколи з’явився генератор, усі діти мають заняття, не нудьгують та вчасно справляються із домашніми завданнями.

Також цього тижня Карітас Коломия передав Коломийському водоканалу генератор на 400 кВт потужності, служити він буде для безперебійного водовідведення у громаді.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: