fbpx

Карітас змінив порядок надання допомоги для переселенців у Франківській громаді

Суспільство 16:55, 03.10, 2022

З 1 жовтня змінили порядок отримання гуманітарної допомоги в БФ Карітас Івано-Франківськ УГКЦ для ВПО, які проживають в Івано-Франківській міській територіальній громаді.

“У зв’язку з виявленням великої кількості зловживань під час отримання допомоги бенефіціарами запроваджуємо новий алгоритм отримання допомоги”, – повідомили на сторінці Карітасу.

Відтепер обов’язкова попередня реєстрація. За телефоном гарячої лінії +38068 00 610 40 або +38050 96 101 45.

Під час звернення адміністратор уточнює обов’язкову інформацію, яка має бути підтверджена документами: місце реєстрації в Івано-Франківській ТГ; код довідки ВПО; ідентифікаційний код заявника та членів домогосподарства.

Або реєстрація здійснюється онлайн за посиланням.

Впродовж наступного дня після реєстрації за телефоном чи онлайн менеджер бази даних перевіряє бенефіціарів у базах даних усіх проєктів Карітасу з надання гуманітарної допомоги для ВПО і визначає обсяги отриманої заявником допомоги.

Менеджер бази даних передає наявну інформацію соціальним працівникам, які відповідно до засад надання гуманітарної допомоги формують списки бенефіціарів, які підлягають реєстрації для отримання допомоги, та передають їх оператору гарячої лінії.

Після оцінки та формування списків, які проводиться протягом 2-3 днів, бенефіціар має повторно звернутися на гарячу лінію для подальшої координації та отримання інформації щодо можливості отримання допомоги.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: